9. sınıf bursluluk sınavı zor mu?

Her türlü kazanırsın, sene içi çalışmasıyla bile rahatlıkla kazanılabilecek bir sınav.
Ancak sana tavsiyem LGS'den yeni çıktın diye anlıyorum bu yüzden tatil yapman daha faydalı olur, henüz çalışmak için kendini sıkmana gerek yok. Bunlar iyi günlerin, keyfini çıkar.

Yazın düzenli 4 saat ders yapıyorum 9. sınıf için iyi bir temelim var, kazanabilir miyim?

Çok kasma kendini ben açıkçası 4 saat falan çalışmadım arada bir unuttuğum bir şey olduğunda kitaplara baktım 480 alıp çıktım

Bursluluk olduğu için fazla zorlamıyorlar.

Yazın düzenli 4 saat ders yapıyorum 9. sınıf için iyi bir temelim var, kazanabilir miyim?

Bursluluk sınavı için 4 saat çok abartı ben mesela hiç çalışmıyorum geçen yıl yapılan sınavları çözdüm 420 gibi puanlar alıyorum artı olarak deprem bölgesindeyim sınavdada böyle yaparsam kazanırım sanırım (tabii ki her öğrenci farklıdır) ama sen 4 çalıştıysan bu zamana kadar yeter bence daha neye çalışıcan bee.

Bursluluk sınavı için 4 saat çok abartı ben mesela hiç çalışmıyorum geçen yıl yapılan sınavları çözdüm 420 gibi puanlar alıyorum artı olarak deprem bölgesindeyim sınavdada böyle yaparsam kazanırım sanırım (tabii ki her öğrenci farklıdır) ama sen 4 çalıştıysan bu zamana kadar yeter bence daha neye çalışıcan bee.

Sadece bursluluk için 4 saat yapmıyorum üniversite sınavı için de çalışıyorum 11'e geçene kadar TYT bitmiş olacak. 11 ve 12 de sadece AYT odaklanacağım.

dostum ders yapman çok iyi aklıma gelmişken söyleyeyim öğrendiğin şeylerin temellerini öğren
yks ye kadar aklında temel kısmı kalırsa diğer rakiplerine iyi fark atarsın

Yeni konular

Geri
Yukarı