9.sınıf konularını bilmeden 10.sınıfta zorlanılır mı?

403377

Hectopat
Merhaba bu sene 10.sınıf olacağım, sadece geometrim çok iyi, 9'dan neredeyse diğer hiçbir şeyi bilmiyorum. 10.sınıfta ise çalışmak istiyorum. Herhangi bir zorluk çıkarır mı?

Kardeş üçgenler bilmezsen 10. sınıf geomotri konularını yapamasin diğer derslerde fizik i bilmen lazım kimyada ise kimyasal bağları bilmen lazım sözel derslerde zaten birbiriyle bağlantılı bir şey yok.

Merhaba bu sene 10.sınıf olacağım, sadece geometrim çok iyi, 9'dan neredeyse diğer hiçbir şeyi bilmiyorum. 10.sınıfta ise çalışmak istiyorum. Herhangi bir zorluk çıkarır mı?

Beni zorlamamıştı matematiğim 10 ve 11. sınıfta çok iyi 9 konularını bilmiyorum. (Matematik ve fizik)

8. Sınıftan 9'a geçtim bu sene birsürü liseye gittim özel olsun devlet olsun kayıt yaptırmaya hepsi 9. sınıf çok önemli dediler bence çıkarır hocam.

10. Sınıf için 9 geometrisi çok gerekiyor. Dörtgenleri resmen üçgenleri kullanarak çözüyorsun. 10. Sınıf konularında da sadece 9'un temellerini bilsen yeterli konuları daha iyi kavramak için. Ama bilmiyorsan da sıkıntı yok 10'da öğrenirsin. Zaten 4 yılın en kolay senesi 10. Sınıf. Ama bu yıl TYT'yi çalışmanı öneririm eğer başka sorun olursa yazabilirsin.

Kardeş üçgenler bilmezsen 10. sınıf geomotri konularını yapamasin diğer derslerde fizik i bilmen lazım kimyada ise kimyasal bağları bilmen lazım sözel derslerde zaten birbiriyle bağlantılı bir şey yok.

Üçgenleri tek çok iyi biliyorum fen derslerinde azıcık temelim var fakat tarih, coğrafya edebiyat derslerini çok bilmiyorum.

Geri
Yukarı