9. sınıfa başladığım için heyecan yapıyorum

Hocam başka neden ya, Babam bilgisayara yumruk attı o zamana geldi işte biraz da benim tembellikle oldu.
Benim babam bilgisayar kasasının kablolarını söktü, kasayı alıp arka arkaya kasanın ön kenarını sandalyenin kenarına vurdu. O zamandan beri bilgisayarın kendi açma/kapama tuşu çalışmıyor. Bilgisayarcıya götürdük anakarttan kasanın dışına kadar bir kablo falan çekti. O kablonun düğmesine basarak bilgisayarı açıyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam harddisk falanda zarar gördü.

Okulda telefon serbest olduğu için kimseyle konuşmicam herkes hain.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim babam bilgisayar kasasının kablolarını söktü, kasayı alıp arka arkaya kasanın ön kenarını sandalyenin kenarına vurdu. O zamandan beri bilgisayarın kendi açma/kapama tuşu çalışmıyor. Bilgisayarcıya götürdük anakarttan kasanın dışına kadar bir kablo falan çekti. O kablonun düğmesine basarak bilgisayarı açıyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam harddisk falanda zarar gördü.
Yaptırmadınız mı hocam kötü olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O soruyu sensin demek ki :D Babana selam söyle ayıp etmiş. Benimkiler yapsa rahatlicam ya.

Aynı durum hocam. Bu arada son zamanlarda farkına vardım. Benimle beraber sosyalde liseye geçen ne çok kişi varmış :D Valla ben heyecanın nasıl geçeceğini internetten araştırdım. Çoğu yolu denedim geçmiyor. İlk günü geçirmeden geçmez bence.
nasıl heyecanlanıyorsunuz ya :D bende hiç heyecan yok. giderim bir iki kişiye selam naber diyip muabbet başlatırım ders öncesi oldu da bitti maşallah. onlarda sizin gibi insan sakin olun azıcık. elit varlıklar değil sonuçta :D

Ben yarin 10.sinif oluyorum fakat 9.sinifta biraz fazla toksik davranan ve kendini begenmiş tipler gorebilirsin (en azından benim okulumda boyleydi halada boyle sanirim) sana tavsiyem cok fazla heyecan yapma kendi halinde takil dur bende heyecan yok ama cok agir bi hüzün var keske okul olmasaydı lafini galiba 2 saatir söyleyip duruyorum

Hocam şuan o bilgisayarla yazıyorum. Zaten 11 yıllık pc. Yaptırmaya değmez yani. Yine bilgisayarcının çektiği kablodan bilgisayarı açabiliyoruz. Fazla sorun yok yani. Ekran kartı falanda yanmıştı zaten bu bilgisayarın. Çöp sistem.
İyi olmuş hocam, Benimki de 15 yıllık, Ama idare ediyoruz işte.

Geri
Yukarı