9. sınıfa geçince ne yapılmalı?

Fazla saflar hocam daha, ben şahsen teknoloji ile 12-13 yaşında tanıştım o da bir smarttv idi. Bu çocuklar doğdukları gibi YouTube'da reklam atlamayı öğreniyorlar. O yüzden olabiliyor.

Her zaman hocam zaman bol.

Hocam teknolojiden değil de Instagram'dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben daha 6 7 yaşındayken bilgisayarla tanıştım ona rağmen gidip yararlı şeyler için kullandım sadece Instagram'da flörtleşmek yerine

Yani kaslı olmasa da yapılı bir tipe sahibim, omuzlarım falan geniş, uzun boylu olduğum için kilo falan biraz fazla takmıyorum

Dediğim gibi ortalama üstü bir tip, iyi bir muhabbet ve karşı tarafı güldürebilmek yetiyor. Bu 3 özellik varsa kızlarla ister istemez yakınlaşıyorsunuz zaten.

Hocam teknolojiden değil de Instagram'dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben daha 6 7 yaşındayken bilgisayarla tanıştım ona rağmen gidip yararlı şeyler için kullandım sadece Instagram'da flörtleşmek yerine
Olay kişide bitiyor. Kendini neye eğerse ona gider. Kendini eğitmeyen insanlar flörtöz oluyor eğitenler ise önüne bakıyor. Onlara hayat şuan güzel geliyor fakat biraz büyüseler ve de kitap okusalar çok değişirler.

Olay kişide bitiyor. Kendini neye eğerse ona gider. Kendini eğitmeyen insanlar flörtöz oluyor eğitenler ise önüne bakıyor. Onlara hayat şu an güzel geliyor fakat biraz büyüseler ve de kitap okusalar çok değişirler.

Vallaha hocam dediğim tiplerin çoğu ya ucundan teşekkür veya belgesiz şekilde bitirdi seneyi.

Ben FB kelimesinin açılımını 2 hafta öncesine kadar Fenerbahçe sanıyordum, kendi yaşıtlarımdan bile uzak kaldım iyi ki de uzak kalmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı