9. sınıfta devamsızlıktan dolayı kaldım

Müdür yardımcısı yarım gün yarım gün biriktiğini söyledi normalde 20 tanesini özürlüye geçirmiştik 20.5 özürlü 28 gün özürsüz devamsızlığım var.
1 senenin bana kaybı olur mu arkadaşlar zaten 13 yaşımdaydım şimdi yaşıtlarımla olacağım.
Ben sınıfta kalmayı pek kayıp gibi görmüyorum. Herhangi bir problem olmaz. Daha dikkat edersiniz. Ayrıca dersleri daha iyi yaparsınız ve sınav sistemi değişmezse OBP puanınız daha yüksek olur biraz daha yüksek not alacağınızı varsayarsak. Tek problemi psikolojik, onu da sen dert etmiyorsan problem yok.

Müdür yardımcısı yarım gün yarım gün biriktiğini söyledi normalde 20 tanesini özürlüye geçirmiştik 20.5 özürlü 28 gün özürsüz devamsızlığım var.
1 senenin bana kaybı olur mu arkadaşlar zaten 13 yaşımdaydım şimdi yaşıtlarımla olacağım.
1 sene 1 senedir kaybı olur elbet. İlginç bir teselli biçimi ama yapacakta bir şey yok. Geçmiş olsun.

Yaşıtlarınla olacak olmanda bir artı olabilir, ki aslında hem yaş uyumunun olması ile de beraber sınıfı tekrarlaman o dönem ki eğitimin içinde iyi olabilir, bu tekrarlamayı o dönem ki şeyleri daha iyi öğrenmek içinde bir fırsat olarak görebilirsin hem.

Zararı kara çevirmeninde bir sanatı & felsefesi mevcut, bu şekilde sınıfta kalsaydım kesinlikle o zaman ki dersleri daha uzun görmüş olacak olmanın artısı ile de daha iyi öğrenmek için değerlendirirdim bu fırsatı şahsen ben.

48 iyi bence.
1644526988396.png

Yeni konular

Geri
Yukarı