9. sınıfta matematikten kalınırsa ne olur?

Methly

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-3470
Asus GTX 1050Ti
8x2 Ram
Turbox H61
Cooler Master 500W
Meslek
Öğrenci
Matematik 1. dönem ortalamam 64 ancak 2. dönem matematik ortalamam muhtemelen 40 veya 43 olacak. Sadece matematikten kalıyorum. Belge alamayacagımı biliyorum ancak sorumluluk vs. sınavı olmuyor degil mi?

Sadece edebiyat ve okudugun liseye ozgu bir ders var ise ondan kalıyorsun ve sinava girmen gerekiyor diye biliyorum. O özgü ders de imamhatipte okuyorsan mesela arapçayı vermeden geçemiyorsun diye biliyorum.

Matematik 1. dönem ortalamam 64 ancak 2. dönem matematik ortalamam muhtemelen 40 veya 43 olacak. Sadece matematikten kalıyorum. Belge alamayacagımı biliyorum ancak sorumluluk vs. sınavı olmuyor degil mi?
Hocam yanlış olmasın, 64 ile 43 toplamı 107 ediyor. 100'ü geçtiğinden dolayı otomatik geçiyorsunuz diye biliyorum.

(7-8 puan eksik alırsanız eğer, evet o zaman aşırı küçük fark ile kalıyorsunuz.)

Performans falan girilince sınıfı geçmenize yetecek bir puan sahibi olursunuz.
Bu arada daha 2. yazılılar gelmedi eğer çalışırsan ve 80 gibi bir not alırsan belge alabilirsin.

Performans falan girilince sınıfı geçmenize yetecek bir puan sahibi olursunuz.
Bu arada daha 2. yazılılar gelmedi eğer çalışırsan ve 80 gibi bir not alırsan belge alabilirsin.

Bizde 2. yazılılar başladı ve bugün girdik hocam. Sınavdan muhtemelen 25-30 aldım.

Geri
Yukarı