90-100 bin TL hazır sistem önerisi

MrDucky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Graphics 2.10 GHz
8GB RAM
60Hz
Arkadaşlar selam. İnternetten hazır masaüstü alacağım ama hangisini almalıyım bilmiyorum. Oyun oynayıp yayın açmak istiyorum bilgisayarda. Ve monitörüde bu fiyata dahil edebilirsek çok daha iyi olur benim için. Benim aklıma Powerfull 9A-RTX4090 - Game Garaj bu yattı. Buna monitör ekleyip alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. İnternetten hazır masaüstü alacağım ama hangisini almalıyım bilmiyorum. Oyun oynayıp yayın açmak istiyorum bilgisayarda. Ve monitörüde bu fiyata dahil edebilirsek çok daha iyi olur benim için. Benim aklıma Powerfull 9A-RTX4090 - Game Garaj bu yattı. Buna monitör ekleyip alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
SSD'yi KC3000 yapın.
Monitör olarak ayrıca bütçeniz var mı yoksa sisteme dahil mi?

PSU modeli FSP olarak, SSD ise KC3000 olarak seçilip alınabilir.

Hocam ASUS PRIME B650M-K DDR5 tükenmiş. Onun yerine başka anakart ne önerebilirsiniz?

Sistemden ayrı alabilirim sanırım.
ASUS PRIME X670 alabilirsiniz hocam.

@SF24 Hocam RTX 4090 alınıyor neden 2K ekran alsın?

RAM MHz 5600 MHz'den yukarı çek. 6400 olabilir. CL 32 veya CL 36 olsun. Zaten CL 36 vermiş. 5600 MHz'den daha yukarı olsun. Güzel bir sistem.

Doğru benim kafam gitti gene.
27QS modelini görünce benim beyin gidiyor usta ya.
Hocam bi sorum olacak. 4090'la 1080p bi monitörde oynasam ne gibi sonuçlar olur? İlerde 4kya geçerim sadece beni idare etse yeter.

Geri
Yukarı