90 bin bütçe ile hangi aracı tercih etmeliyim?

kalemliy

Centipat
Merhabalar,
90 bin TL bütçem var ve hatchback 2. el araba bakıyorum. Diesel düşünmüyorum ve büyük ihtimalle manuel alacağım. Sanayiye illaki gidilir fakat daha az gitmek ve gittiğimde daha az bayılmak istiyorum. İlk aracım olacak ve şu araçlar arasında kaldım. Siz ne önerir siniz?
Astra 1.4, 1.6
Fabia 1.4
Fiesta 1.4 comfort benzinli.
Getz 1.4
İ20 1.2
Clio3 1.2, 1.4
Yaris 1.3, 1.33

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
90 bin TL bütçem var ve hatchback 2. el araba bakıyorum. Diesel düşünmüyorum ve büyük ihtimalle manuel alacağım. Sanayiye illaki gidilir fakat daha az gitmek ve gittiğimde daha az bayılmak istiyorum. İlk aracım olacak ve şu araçlar arasında kaldım. Siz ne önerir siniz?
Astra 1.4, 1.6
Fabia 1.4
Getz 1.4
İ20 1.2
Clio3 1.2, 1.4
Yaris 1.3, 1.33
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar,
Astra 1.4, 1.6
Fabia 1.4
Getz 1.4
İ20 1.2
Clio3 1.2, 1.4
Yaris 1.3, 1.33

Hocam bulursanız 2010 focus alınır.

Merhabalar,
Astra 1.4, 1.6
Fabia 1.4
Getz 1.4
İ20 1.2
Clio3 1.2, 1.4
Yaris 1.3, 1.33
Dizel düşünmeme nedeniniz nedir?
Yaris'i öneriyorum.

1.4 Fiesta Collection sahibiyiz. 2008 yılında aldık rutin bakım dışında hiçbir zaman servise gitmedi Allaha şükür. Şu anda 84.000 KM'de. Tip olarak da güzel araç ustasını da rahat bulursun. Forda gaddar araba derler pek sorun çıkartmaz. Yazdığın liste içinden ben olsam eğer temizse Ford alır geçerdim.

Fiesta güzel bir tercih bence. Hem mekanik hem parça kalitesi iyi bir araç ve bana göre diğer araçlar ile kıyaslandığı zaman tasarımı günümüz tasarım trendine daha yakın hissetiriyor.

Geri
Yukarı