900 TL bütçe PSU ve kasa

Bütçe
900

llllllllll

Centipat
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim, başlıkta belirttiğim gibi Psu ve Kasa için 900 TL bütçe ayırmış bulunmaktayım.
Sistemimi henüz yeni topluyorum, işlemci olarak Ryzen 5 1600 AF ve ekran kartı olarak 1600 Super OC kullanacağım. Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Veya;

Gamebooster Gb-g2112b Rıng Argb Halo Fan Mesh Rgb Strıp (psu Yok) - n11.com Full mesh, hava akışı güzel bir kasa.
High Power Gold ürünü de var ancak onun fiyatı biraz daha yüksek ve kasaya bütçe kalmıyor :( Sistem bileşenleriniz nedir?

High Power Gold ürünü de var ancak onun fiyatı biraz daha yüksek ve kasaya bütçe kalmıyor :( Sistem bileşenleriniz nedir?
High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Güç Kaynağı (HPG-750BR-H12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
High powerin bu versiyonu hakkında görüşünüz nedir? İkisi arasından hangisini tercih etmeliyim sizce?

Veya;

Gamebooster Gb-g2112b Rıng Argb Halo Fan Mesh Rgb Strıp (psu Yok) - n11.com Full mesh, hava akışı güzel bir kasa.

dark flash kasa nasıl acaba? paraya biraz daha kıyamaya gerek var mı yoksa? tasarımını çok beğendim ama malzeme kalitesi vs nasıldır acaba?

Peki o zaman, ilginiz için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı kasa için farklı önerileriniz var mı?
Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) | Teknobiyotik Bu kasa ile High Power 600W 80+ Bronz alabilirsiniz. Kullanıyorum.

Sharkoon Pure Steel Black USB 3.0 Temperli Cam ATX Siyah Mid Tower Gaming Kasa - incehesap.com Bu model ile de isterseniz High Power 750W alınız. Pure Steel'de oldukça güzel, kullanışlı bir kasadır.

@Muco53 bütçe var ise elbette kıyılır. Malzeme kalitesi de parasına göre iyi. Fanları da yeterli soğutmayı sağlıyor. Önü mesh ama düşük bütçede kullanılabilir bir kasa, üst seviye sistemler için düşük kalacaktır. Sharkoon RGB Flow alınabilir, malzeme kalitesi daha tatmin edici.

Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) | Teknobiyotik Bu kasa ile High Power 600W 80+ Bronz alabilirsiniz. Kullanıyorum.

Sharkoon Pure Steel Black USB 3.0 Temperli Cam ATX Siyah Mid Tower Gaming Kasa - incehesap.com Bu model ile de isterseniz High Power 750W alınız. Pure Steel'de oldukça güzel, kullanışlı bir kasadır.
High Power Element BR 750W 80+ Bronze Siyah ATX Güç Kaynağı(HP1-M750BR-H12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik Öneriniz üzerine ve aklıma yatması sonucu :) az önce psuyu sipariş ettim çünkü 750W'dan 750W vermesi benim için yeterde artar bile. Biraz ileriye dönük bir psu oldu ama fiyat olarak gayet makul.
Kasa olarak da şuan ilk önerdiğiniz full mesh kasayı sipariş veriyorum. İlginiz için tekrardan teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı