900 TL mekanik klavye önerisi

TilkiMilki

Hectopat
Öncelikle herkese iyi günler.

Daha önce bir kere daha klavye önerisi konusu açmıştım fakat o zaman klavyenin içini açıp Switch'leri değiştirerek biraz daha yaşattım klavyeyi. Şu an yavaştan ölmeye başlıyor 2 yıl oldu sonuçta.

Maksimum 800-900 bandında hangi mekanik klavyeyi önerirsiniz?
Bütçeyi daha da arttırabilirim fakat pek de istemiyorum. Değer derseniz bakarız.

hp, razer, corsair, logitech ve steelseries vb bilindik markalar dışındaki çöpleri almanı tavsiye etmem. ( Bunu aldıktan sonra bana hak vereceksin )

hp, razer, corsair, logitech ve steelseries vb bilindik markalar dışındaki çöpleri almanı tavsiye etmem. ( Bunu aldıktan sonra bana hak vereceksin )
Gamepower kullanıyordum 2 yıl oldu yeni sıkıntı çıkartmaya başladı. Yanlış düşünüyorsun bence.

Bende şu an bu var 1 hafta oldu ve çok rahat bir klavye öneririm.
50 tl farkla corsair k60 cherry viola klavye var. 800 tl gamebooster a verilmez gibi.

Gamepower kullanıyordum 2 yıl oldu yeni sıkıntı çıkartmaya başladı. Yanlış düşünüyorsun bence.
GamePower mi.... Hani şu çinde merdiven altında günlük 2 dolara çalıştırılan çinli kardeşlerimizin ürettiği kanserojen içeren ve ergonomiden uzak mühendislikten ve tasarım estetiğinden yoksun sadece satılmak için yapılan marka mı... Tamam sen haklısın. :) Gamepower-rampage-izoly-gamebooster-inca-trust vb markalardan alabilirsiniz o zaman. Ben sadece size biraz farkındalık katmaya çalışmıştım.

GamePower mi.... Hani şu çinde merdiven altında günlük 2 dolara çalıştırılan çinli kardeşlerimizin ürettiği kanserojen içeren ve ergonomiden uzak mühendislikten ve tasarım estetiğinden yoksun sadece satılmak için yapılan marka mı... Tamam sen haklısın. :) Gamepower-rampage-izoly-gamebooster-inca-trust vb markalardan alabilirsiniz o zaman. Ben sadece size biraz farkındalık katmaya çalışmıştım.
Dostum 800 tl bütçeye hangi logitech steelseries markanın mekanik klavyesini alıyorsun. Ki dediğim gibi gamepower ın klavyesini alıp 2 yıl da gayet memnun bir şekilde kullandım. Bilginiz yoksa zikriniz de olmasın lütfen.

Dostum 800 TL bütçeye hangi Logitech SteelSeries markanın mekanik klavyesini alıyorsun. Ki dediğim gibi Gamepower'ın klavyesini alıp 2 yıl da gayet memnun bir şekilde kullandım. Bilginiz yoksa zikriniz de olmasın lütfen.

Gamepower iyi bir klavye değil ki 1 sene kullandım tuş basma sorunu çıktı ve sadece bende değil herkeste çıkmış bir sorun bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı