900 TL mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz? Konu fikri klavye önerisi siz burada gamepower tartışması yapıyorsunuz. Gamepowerı kullanan arkadaşın klavyede sorun çıkmamıştır beğenmiştir başkasında çıkmıştır beğenmemiştir. Lütfen gereksiz tartışmalar yapmayalım. Konu dışına çıkmayalım.

Gamepower iyi bir klavye değil ki 1 sene kullandım tuş basma sorunu çıktı ve sadece bende değil herkeste çıkmış bir sorun bu.
gamepower dandik bir marka burası tartışmasız bir gerçek lakin konu sahibi arkadaş 2 sene sorunsuz kullanabilmesini yeterli bir şeymiş gibi lanse etmeside enteeresan. Bende microsoft marka 12 senelik klavye var arada lazım oluyor kullanıyorum ve hala taş gibi. O ne öyle ayakkabı gibi 2 sene kullan at... :D :D Bazı ürünlerde kaliteden ödün vermeyeceksin.

Öncelikle herkese iyi günler.

Daha önce bir kere daha klavye önerisi konusu açmıştım fakat o zaman klavyenin içini açıp Switch'leri değiştirerek biraz daha yaşattım klavyeyi. Şu an yavaştan ölmeye başlıyor 2 yıl oldu sonuçta.

Maksimum 800-900 bandında hangi mekanik klavyeyi önerirsiniz?
Bütçeyi daha da arttırabilirim fakat pek de istemiyorum. Değer derseniz bakarız.

Logitech markasına yönel ben çok araştırdım sana tavsiyemdir.

gamepower dandik bir marka burası tartışmasız bir gerçek lakin konu sahibi arkadaş 2 sene sorunsuz kullanabilmesini yeterli bir şeymiş gibi lanse etmeside enteeresan. Bende microsoft marka 12 senelik klavye var arada lazım oluyor kullanıyorum ve hala taş gibi. O ne öyle ayakkabı gibi 2 sene kullan at... :D :D Bazı ürünlerde kaliteden ödün vermeyeceksin.
Benim söylemeye çalıştığım şey markanın kalitesi vs değil. Max 800 tl ye steelseries mekanik klavye linki at ona bakalım. Yazdığın markaların kalitesini herkes biliyor ama bu bütçeye bu marka önerisi boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı