900 TL'ye 3 adet 120mm içeri hava basan kasa fanı önerisi

NeTRaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kasam Thermaltake H330 önünde 3 adet 120mm veya 2 adet 140mm içeriye hava basması için fan alacağım. ARGB veya RGB olması pek önem teşkil etmemekte sadece sessiz olsun ve sağlam hava basması önemli benim için. Şimdiden teşekkür ederim öneri ve tavsiyeleriniz için. Bütçe 900 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyorum. Gayet uygun 900TL gibi bir bütçe ayırmaya gerek yok. Hatta 1 tane de fazladan.

https://www.hepsiburada.com/snowman...mm-x-4-fan-kontrolcu-kumanda-p-HBCV00001P44CA
Haklısın tabii ki bu da kullanılabilir ama açıkçası çok Çin işi ve giriş seviyesi kasalarda kullanılan, görüntüsü tatmin etmeyen ve ömrü çok kısa olan bir model. Eğer bütçesini gerçekten kullanmak istiyorsa daha kaliteli modellere yönelmeli bence.

Haklısın tabii ki bu da kullanılabilir ama açıkçası çok Çin işi ve giriş seviyesi kasalarda kullanılan, görüntüsü tatmin etmeyen ve ömrü çok kısa olan bir model. Eğer bütçesini gerçekten kullanmak istiyorsa daha kaliteli modellere yönelmeli bence.

Ben kendim pvc ile yaptığım kasam için kullanacağım için aldım bunlardan. İyi iş görüyorlar. Bende arkadaşın fazla para harcamaması için söyledim. Sizde haklısınız.👍

Geri
Yukarı