9000₺ laptop önerisi

Loxyko

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, 9000₺ bütçe ile LoL, Minecraft gibi oyunları rahat bir şekilde oynayabileceğim laptop önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bahsettiğim MX ekran kartlı laptop buydu. Bu da güzel bir cihazdır.

O bütçede oyun oynatacak düzgün bir laptop yok. MX ekran kartlı laptoplar da var isterseniz onlardan da atarım.
Tam olarak gaming laptop aramıyorum hocam zaten. Bahsettiğim oyunları güzel bir şekilde çalıştırsın. Piyasada ki bu bütçe ile alınabilecek en iyi bilgisayarı almaya çalışıyorum. Daha fazla öneri yaparsanız sevinirim.

Tam olarak Gaming laptop aramıyorum hocam zaten. Bahsettiğim oyunları güzel bir şekilde çalıştırsın. Piyasada ki bu bütçe ile alınabilecek en iyi bilgisayarı almaya çalışıyorum. Daha fazla öneri yaparsanız sevinirim.

Anladım. @Artoria Pendragon hocamın attığı cihaz da güzeldir. Bu atacağım cihazın işlemcisi bu attıklarımıza göre bir tık düşük, ekran kartı da Ege hocamın attığı ekran kartıyla neredeyse denk. Ancak ekranı büyük.

Lenovo Ideapad Gaming 3 serisinin 1650 modelleri arada İtopya, Amazon vb. yerlerde indirime giriyor. Onları da takip edebilirsiniz.

Geri
Yukarı