9000 TL Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Tavsiyesi

Fiyat farkı olmasa 17" iyi aslında ama, değil mi? GT73VR nereden çıktı? :) Sizinki 6RE benimki 7RE sadece, ilk isimleri aynı. :) Elimde zaten harici bir monitör bulunmakta.

17 '' ile 15 '' arasında yaklaşık 1 kg fark var. taşırken gerçekten sıkıntı oluyor. üniversitede arabanız olacaksa sıkıntı olmaz ama otobüsle falan biryerlere taşıyayım derseniz hem boyut hem ağırlık olarak sıkıntı yaratır.(orjinal çantasına bile zor sığıyor) uzun süreli kullanımda harici monitör kullanıacağıda düşünülürse bu iki boyut aynı fıyatda olsa bile 15 '' olanı tercih ederdim.

@muhammeterdal Harici monitörü geçici bir süre kullanacağım, hatta üniversitede hiç olmayacak bile sanırım. Yine de 15" mi diyorsunuz?

@ShadYaqz Şuna da bir bakar mısın? GT72VR 7RE yerine bunu alsam mı? MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR Intel Core i7 7700HQ Fiyatı Şu an indirimde, 8.300 TL. KDV indirimiyle GT72VR 7RE 8200 TL'ye düşer ama beklemekten yoruldum ya. :(
@ShadYaqz Bekleniyorsun. :) Etiket bildirimi gelmedi herhalde.

@Akif Konuyu kilitler misin? Bu konuyla işim kalmadı.

@muhammeterdal Harici monitörü geçici bir süre kullanacağım, hatta üniversitede hiç olmayacak bile sanırım. Yine de 15" mi diyorsunuz?

@ShadYaqz Şuna da bir bakar mısın? GT72VR 7RE yerine bunu alsam mı? MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR Intel Core i7 7700HQ Fiyatı Şu an indirimde, 8.300 TL. KDV indirimiyle GT72VR 7RE 8200 TL'ye düşer ama beklemekten yoruldum ya. :(
@ShadYaqz Bekleniyorsun. :) Etiket bildirimi gelmedi herhalde.

@Akif Konuyu kilitler misin? Bu konuyla işim kalmadı.
Sonuç olarak hangi bilgisayarı aldın ve memnun musun?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı