9000 TL kasa tavsiyesi

Belleklerini 3000 mhz Üzeri seç bence. Asusunda dual serisin soğutma sorunları olduğunu duymuştum. ssd ye gelince james donkey için iyi diyen var kötü diyen var xpg 8200 pro düşünebilirsin. Bir de sistemi bir teknoloji magzasından topluyor isen kazıklanırsın kendinin pazar araştırmanı yap daha da ucuza maal edersin ve daha iyi parçalara sahip olursun. Ben öyle yaptım. Benim istem imzada mevcut. 5000 tl ye topladım.
Ben de bu sistemi webtekno nun superior elite modelinden yaptım fiyatına göre bence baya iyi

Önerdiğim ürünlerin en ucuzlarını bulup, sistemi kendin montajlamanı öneririm. Yok hayır, montaj ile pek aram yok diyorsan. Sinerji üzerinden bu ürünleri toplayıp, montaj bedeli ile birlikte 9019 TL'ye satın alabilirsin.

AMD Ryzen 5 3600X
MSI B450 Tomahawk
G.Skill 16GB(2x8) Trident Z RGB 3600mhz CL16
Gigabyte Radeon RX5700XT Gaming OC
Seagate 1TB Barracuda
XPG 512GB SX6000 Pro NVMe
Thermaltake Commander C34
Corsair 750W RM Series RM750 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Oyun için alacakan eğer X570 bir anakarta gram gerek yok. Halihazırda çıkacak olan 4.nesil AMD işlemciler, zaten AM4 soket olacak.
RX 5700 XT ile ilgili de bir takım eleştirilere maruz kalabilirsin. Aldırış etme. Halihazırda driver sorunları var evet. Fakat hepsinin çözümü çıkmış vaziyette bir takım ayarlar ile sorunların hepsinden kurtulabiliyorsun ve AMD tarafında da bu sorunlara karşı çözümler geliştiriliyor. 3-4 aya kalmaz hallolur o sorunlar. Ha ama yok, nvidia iyidir, candır ben 3-5 daha fazla FPS alayım RTX falan abi. Diyorsan eğer 1500 TL diğer tüm bileşenlerden kısar 2070S'li bir sistem de dizebilirim. Fakat büyük hata olur inan değmez.
Son olarak RAM'e bu kadar para verilir mi? Diyecek olursan eğer 930 TL'ye kesinlikle değeceğine dair garanti veriyorum. Bu ram, işlemcinin performansını en az %25 arttıracaktır. Ayrıca 2070S almakta ısrar edecek olursan, kısmamız gereken ilk bileşen RAM olacaktır ve bu da muhtemelen bizi 3200Mhz değerinde bir RAM almaya itecek ve neticesinde 3-4 FPS kayıba
+ olarak -%10'luk bir işlemci performansına neden olacaktır ki bunlar bazı kayıplardan yalnızca birkaçı.
Karar senin.

Önerdiğim ürünlerin en ucuzlarını bulup, sistemi kendin montajlamanı öneririm. Yok hayır, montaj ile pek aram yok diyorsan. Sinerji üzerinden bu ürünleri toplayıp, montaj bedeli ile birlikte 9019 TL'ye satın alabilirsin.

AMD Ryzen 5 3600X
MSI B450 Tomahawk
G.Skill 16GB(2x8) Trident Z RGB 3600mhz CL16
Gigabyte Radeon RX5700XT Gaming OC
Seagate 1TB Barracuda
XPG 512GB SX6000 Pro NVMe
Thermaltake Commander C34
Corsair 750W RM Series RM750 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Oyun için alacakan eğer X570 bir anakarta gram gerek yok. Halihazırda çıkacak olan 4.nesil AMD işlemciler, zaten AM4 soket olacak.
RX 5700 XT ile ilgili de bir takım eleştirilere maruz kalabilirsin. Aldırış etme. Halihazırda driver sorunları var evet. Fakat hepsinin çözümü çıkmış vaziyette bir takım ayarlar ile sorunların hepsinden kurtulabiliyorsun ve AMD tarafında da bu sorunlara karşı çözümler geliştiriliyor. 3-4 aya kalmaz hallolur o sorunlar. Ha ama yok, nvidia iyidir, candır ben 3-5 daha fazla FPS alayım RTX falan abi. Diyorsan eğer 1500 TL diğer tüm bileşenlerden kısar 2070S'li bir sistem de dizebilirim. Fakat büyük hata olur inan değmez.
Son olarak RAM'e bu kadar para verilir mi? Diyecek olursan eğer 930 TL'ye kesinlikle değeceğine dair garanti veriyorum. Bu ram, işlemcinin performansını en az %25 arttıracaktır. Ayrıca 2070S almakta ısrar edecek olursan, kısmamız gereken ilk bileşen RAM olacaktır ve bu da muhtemelen bizi 3200Mhz değerinde bir RAM almaya itecek ve neticesinde 3-4 FPS kayıba
+ olarak -%10'luk bir işlemci performansına neden olacaktır ki bunlar bazı kayıplardan yalnızca birkaçı.
Karar senin.
Ben pek bu kısma yanaşmak istemiyorum emeğin için gerçekten çok teşekkür ederim ancak bir şey soracağım ben x570 bir anakart alsam sonra işlemcimi ne kadar yükseltebilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı