9000 TL sistem toplama tavsiyesi

Hocam adamlarda suç yok bunu alanlarda suç var adamlar çok güzel kar ediyorlar.
Bu fiyata en ideali bu bile pahalı ama malum stoklardan dolayı yapacak bir şey yok.
Arkadaş 7.500 demek istemiş büyük ihtimal. Zaten önerdiği sistem de 7.500 kalan 1.500 de monitör lazım hocam. Siz de demişsiniz ama bu bütçeyi aşıyor.

Şaka mı yapıyorsun 9K o sisteme çöp yahu yazık wallahi.

Gözü kapalı bu sistemi almanı tavsiye ederim.
Bu fiyata en ideali bu bile pahalı ama malum stoklardan dolayı yapacak birşey yok.
İşlemciye bakınca sesli güldüm. Bu sistem de alınmaz. 3600 seçerek alınabilir anca fakat 3600 şu an kesinlikle f/p ürünü değil.

Sistem 7500 TL.

9000TL civarına Full sistem dizmek istiyorum. Gözüme şöyle bir kasa çarptı, sizce nasıl, hangi parçalar değişmeli, hangileri durmalı?
Hocam tüm parçaları değiştirirsek iyi bir sistem olur. Yalan yok. Hocam ayrıca İtopya çok kazık bir site.

Gayet güzel ve kaliteli bir sistem oldu.

RAM 2 adet: Neoforza 8 GB 3000 MHz DDR4 NMUD480E82-3000DB11 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şaka mı yapıyorsun 9K o sisteme çöp yahu yazık wallahi.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama 9k monitör vs her şey dahil şekilde toplamak istedim.
Gayet güzel ve kaliteli bir sistem oldu.

RAM 2 adet: Neoforza 8 GB 3000 MHz DDR4 NMUD480E82-3000DB11 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Monitör dışında güzel sistem galiba (orada yazanlar arasında sadece monitörü kullandım 😅) ama kullanacak arkadaşım toplayamaz yine de teşekkür ederim kusura bakma uğraştırdım.
Hocam tüm parçaları değiştirirsek iyi bir sistem olur. Yalan yok. Hocam ayrıca İtopya çok kazık bir site.
Hocam hiç hazır sistem almadım ondan bilinir bi isim olduğundan ilk itopya ya baktım forum da sizin gibi bu konuyu benden çok daha iyi bilen insanlara danışmak istedim.
Bana sorsan ssd değiştir hdd tak devam et derdim değişmiş anlaşılan.

Güç kaynağı değiştirilerek alınabilir. Çok daha iyi olur.

PSU değiştirilmeli bence. Onun dışında iyidir.
Önerdiğiniz sistemde i5 değil de i7 li olsa fiyatı da aynı seviyede tutmak için ekran kartını bir tık düşürsek nasıl olur merakımdan soruyorum öyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı