9000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000
Çok yanlış.

Asus'un ısınma sorunu var ayrıca Acer 144Hz ve malzeme kalitesi daha iyi ve işlemcisi daha iyi ve daha ucuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu 6.05'e alın ve izleyin neden Asus'un ısınma sorunu var anlamış olursunuz.
Isınması 90 en fazla, normal laptoplar için. Kullanmadan yorum yapmayın. Boost kapayınca 80'i geçmiyor. Performans düşüşü de olmuyor.

Çok yanlış.

Asus'un ısınma sorunu var ayrıca Acer 144Hz ve malzeme kalitesi daha iyi ve işlemcisi daha iyi ve daha ucuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu 6.05'e alın ve izleyin neden Asus'un ısınma sorunu var anlamış olursunuz.

Çok yanlış.

Ben alacaktım bu laptopu ama 144Hz değilmiş ekran.

Ben alacaktım bu laptopu ama 144Hz değilmiş ekran.
Aynı kodlu ürüne diğer sitelerde sorulan sorulara 144Hz diyorlar. Hatta öncesinden de 60hz demişler ama sonradan öğrenince 144 hz demeye başlamışlar. En iyisi Acer'i arayıp sormak bence.

Aynı kodlu ürüne diğer sitelerde sorulan sorulara 144Hz diyorlar. Hatta öncesinden de 60hz demişler ama sonradan öğrenince 144 hz demeye başlamışlar. En iyisi Acer'i arayıp sormak bence.
Bencede en iyisi Acer'ı aramak zaten bu durum başınıza gelirse tüketici hakları ile çözülür çünkü 144Hz yazmış 60Hz gönderiyor.

Şimdi fiyatı 9000 gecmemiş midir hocam.
Ürün bu mu hocam bence Acer daha iyi Casper'den.
Acer çok daha kaliteli.

Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz?
HP OMEN Dizüstü Bilgisayar, 15,6'' FHD, Intel Core i5-10300H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 2060 6 GB, IPS 144Hz, FreeDOS, 3A692EA, Siyah: Amazon.com.tr

Bunu tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Dün bu ürünü sipariş edecektim. Vazgeçtim. ürünün kronik sorunları varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı