9000 TL laptop önerisi

Runch

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam iyi forumlar. Yaklaşık 1 aydır istediğim özelliklerde, 1650 Ti, 1660 Ti, 16 GB RAM, I5-I7 10.nesil-Ryzen 5-7, bir laptop arıyorum. Konular açtım vs. tavsiyeler aldım sizlerden ancak ne zaman X bir laptopta karar kılsam bütçemi ayarlasam anında ya zam yiyor ya da stokta olmuyor. Haliyle para denkleştirmekte zor net bir bütçeyle laptop bakmak istiyorum ancak çok tutarsız fiyatlar. Ne zaman fiyatlar netleşir, stoklar düzelir, indirim tahminleri vs. bilen varsa yorumlarda tartışalım. 9k~ bütçe ile de neler alınabilir?

Aslında konuyu bir tartışma için açmıştım bu stok konuları hakkında ancak başlık değişmiş :) sorun değil stoklar hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mıdır? Öneriniz için de teşekkür ederim.

Güvenilir siteden almanızı şiddetle tavsiye ederim imkan var ise gidip bayilerden almak gözle görerek ve deneyerek sonuçta para veriliyor.

Aynı laptopun 16 GB RAM'li versiyonu 8.8k
Vatan = kazık

Güvenilir siteden almanızı şiddetle tavsiye ederim imkan var ise gidip bayilerden almak gözle görerek ve deneyerek sonuçta para veriliyor.

Aynen öyle dostum çok para ama işte ihtiyaç bu modelin soğutması vs nasıl acaba güzel bir kullanımla temiz tertipli vs. 10+ yıl sunabilir mi?

Vatan = kazık.

Hocam müşteri hizmeti kusursuz derecede iyi ve en azından görüşeceğim derdimi anlatacağım biri var peki sizin attığınız sitelerde kimle görüşüyorsunuz? Vatan Bilgisayar gerekirse iade veriyor kullanıcıyı darlamıyor insanlara kazık derken müşteri memnuniyetini bilmeden bu yorumları yapmayın :)

Vatan = kazık.

Orijinal Windows yazılımı galiba bu fazlalılığın sebebi.

Aynen öyle dostum çok para ama işte ihtiyaç bu modelin soğutması vs nasıl acaba güzel bir kullanımla temiz tertipli vs. 10+ yıl sunabilir mi?

5 yıl kadar oyunlarda üzmez, geri kalan 5 yılda ise orta-düşük ayarlarda hayatınıza devam edersiniz. Nasıl kullandığınız da önemli. Termal bakımını yapıp serin tutmalısınız içini temizlemelisiniz. Yoksa ömrü kısalır.
Hocam müşteri hizmeti kusursuz derecede iyi ve en azından görüşeceğim derdimi anlatacağım biri var peki sizin attığınız sitelerde kimle görüşüyorsunuz? Vatan Bilgisayar gerekirse iade veriyor kullanıcıyı darlamıyor insanlara kazık derken müşteri memnuniyetini bilmeden bu yorumları yapmayın :)

2 Vatan'nın verdiği gibi 2 yıl garanti 14 gün koşulsuz iade. Kronik sorun var ise iade imkanları. Ayrıca Vatan kadar müşteri hizmetleri leş bir yer yok. Arada 600 tl verecek bir neden göremiyorum.

Geri
Yukarı