9000 TL laptop önerisi

Attığınız modelin ekran kartı 1650 ve ekranı 15.6". Belirtilen modele göre bir performans artışı sağlamıyor. İşlemci açısından bakarsak çoklu çekirdek performansı daha iyi ancak oyun bazlı düşünürsek 10300H ile bir farkı yok gibi. Genel kalite olarak düşünürsek tabi Asus daha iyi ama 15.6" ekran oyun oynamak için biraz küçük kalıyor.
katılıyorum

Monster alınca içiniz rahat olacak mı acaba? Ben daha önce tulpar t7 v19.3 aldım anakartı 1 hafta sonra yandı isterseniz v19.4 verelim dediler onda da ölü pixel çıktı daha sonra para iadesi istedim
monster özelliklere göre fiyatı uygun ama senin dediğin sorunları çoğu kişi yaşamış bu yüzden arada kaldım zaten asus dan başka önerebileceğiniz model var mı

ram az ekran kartı kötü denemez idare eder işlemcisi izi ama boyutu 15,6" ben 17,3" tercih ettim 15,6" laptop elimde var oyunlarda hiç zevk vermiyor
bu diğer ürüne göre iyi ama 15,6" beni rahat ettirmez casper ürünlerine de çok şikayet geliyor özellikler ekran boyutu hariç idare eder başka önerebileceğiniz var mı?

Son düzenleme:
ram az ekran kartı kötü denemez idare eder işlemcisi izi ama boyutu 15,6" ben 17,3" tercih ettim 15,6" laptop elimde var oyunlarda hiç zevk vermiyor

bu diğer ürüne göre iyi ama 15,6" beni rahat ettirmez casper ürünlerine de çok şikayet geliyor özellikler ekran boyutu hariç idare eder başka önerebileceğiniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı