9000 TL Monster laptop önerisi

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar elimde 9000 TL nakit para var. Makine mühendisliği programları için hem de arada oyun oynamak için bir laptop bakıyorum. Monster'da dün 10. nesil işlemciler falan geldi. Başka cihazlarda eklenmiş. Açıkçası kafam biraz karıştı modeller konusunda. Elimdeki paraya alabileceğim en iyi model sizce nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Tulpar almalısın Monster olacaksa, onlarda 10.nesil var mı bilmiyorum ama 8.6K TL civarına 1660 Ti'lı i7'li 16 GB RAM'li güzel laptoplar var, Abra serisinde maksimum 1650 Ti mevcut galiba.

Arkadaşlar elimde 9000 TL nakit para var. Makine mühendisliği programları için hem de arada oyun oynamak için bir laptop bakıyorum. Monster'da dün 10. nesil işlemciler falan geldi. Başka cihazlarda eklenmiş. Açıkçası kafam biraz karıştı modeller konusunda. Elimdeki paraya alabileceğim en iyi model sizce nedir?
Bunlar alınabilir yanlız bu 1650Ti nedir tam bilmiyorum. Anladığım kadarıyla 1650 Super kafasında bir kart.
Bence Tulpar almalısın Monster olacaksa, onlarda 10.nesil var mı bilmiyorum ama 8.6K TL civarına 1660 Ti'lı i7'li 16 GB RAM'li güzel laptoplar var, Abra serisinde maksimum 1650 Ti mevcut galiba.
Tulpar serisi en üst modeller dışında stokta yok.

Bu alınabilir yanlız bu 1650 Ti nedir tam bilmiyorum. Anladığım kadarıyla 1650 Super kafasında bir kart.

Tulpar serisi en üst modeller dışında stokta yok.

RAM miktarını 16 yaptım mı güzel bir şey olacak gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı