9000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
9000
Hocam RAM olarak baktım fakat en uygun 500 TL'ye buldum. Uygun fiyatlı bir RAM varsa link olarak atabilir misiniz öyle bir durumda bu bilgisayar daha mantıklı duruyor.

Hocam linki attım kesinlikle bundan ucuzu yok ben aldıktan 3 gün sonra 8000 TL'ye düşmüştü.

Hocam ben de almayı düşünüyorum da sizce bu laptop mu yoksa kasa+monitör mü almalıyım. Bilgisayarı dışarı götürmeye ihtiyacım yok.

Hocam dışarı götürmüyosanız kasa toplayın en mantıklısı ama götürme şansınız varsa bu çok portatif ve ekranı 144 Hz.

Fiyat bakımından biraz yüksek geldi hocam. En kötü kendi bilgisayarcımız var iş için o bana ayarlar 8 GB RAM.

Evet biraz yüksek fakat çok kaliteli sıkıntı çıkarmayacak bir RAM ayrıca 3200MHz CL 22 bir RAM tercih etmelisiniz çünkü şu an laptopta ki stok RAM 3200MHz CL 22 fakat 2933MHz CL 21 olarak çalışıyor.

Hocam linki attım kesinlikle bundan ucuzu yok ben aldıktan 3 gün sonra 8000 TL'ye düşmüştü.

Hocam dışarı götürmüyosanız kasa toplayın en mantıklısı ama götürme şansınız varsa bu çok portatif ve ekranı 144 Hz.

Hocam.

Evet hocam fiyat olarak bende araştırmıştım. En uygun olan oydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı