930MX Witcher 3 kaldırır mı?

194703

Kilopat
i7 8550u
Nvidia 930MX
8 GB RAM

Witcher 3'ü düşük ayarlarda kasmadan oynayabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik ayarlarını medium yaparsanız ve diğer bazı (anti aliasing vb.) ayarları da kapatırsanız düşük bir FPS ile oynayabilirsiniz, çok akıcı olsun istiyorsanız lowda daha akıcı olacaktır.

Akıcı oynayacağınızı düşünmüyorum, 750 Ti ile 1280x1024 çözünürlükte 30 FPS aldığım için oynamadım oyunu.

Rica ederiz ama forum sitelerinde mesaj gönderirken tüm düşüncelerinizi bir mesaja aktarıp öyle göndermeniz gerekir. Whatsapp'ta mesajlaşır gibi tek tek olmaz :)

Akıcı oynayacağınızı düşünmüyorum, 750 Ti ile 1280x1024 çözünürlükte 30 FPS aldığım için oynamadım oyunu.
Sizin sisteminizin diğer bileşenleri çok kötüydü sanırım. Ben i3 6100, GTX 750 Ti, 16 GB RAM ile 1080p düşük ayarlarda 50 FPS alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lowa alirsan çok rahat oynarsın kardeşim tabi çözünürlüğü de 1280 720 yapman gerekir çünkü u işlemci laptoplar oyun verimli olmadığı için yüksek cozunurlukte kasmalar yapıyor bende de i5 6200u vardı oynadığım çoğu oyunu çözünürlüğü düşürüp oynadim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı