9400F sistem kasıyor

Lil ToLJa

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim çok iyi i5-9400F 16 GB RAM RTX 2060 sistemine sahibim fakat oyunlarda yeterli FPS değerini alamıyor. M tatmin edici ve bilgisayar arka planda bir oyun açıkken kasıyor. Ciddi ciddi eski bilgisayarlar gibi kasıyor ve bir diğer sorun ise sistemimde bir şey olmamasına rağmen PC arka planım yavaş. Örnek verebilecek olursam Steam, Discord Epic Games gibi uygulamalar kasıyor, aynı 30 FPS gibi.

500 GB SSD kullanıyorum.
Temiz Windows kurulumunun ardından bütün güncellemeleri yapıp sürücülerinizi güncellediniz mi?

BIOS ayarlarından XMP harici bir şey ile oynadınız mı?

Crackli Windows 10 kullanıyorum.
Temiz Windows kurulumunun ardından bütün güncellemeleri yapıp sürücülerinizi güncellediniz mi?

BIOS ayarlarından XMP harici bir şey ile oynadınız mı?

Hiçbir şey yapmadım BIOS falan sadece Windows 10 cracklediğimden beri bu durum var.

500 GB SSD kullanıyorum.

Crackli Windows 10 kullanıyorum.

Hiçbir şey yapmadım BIOS falan sadece Windows 10 cracklediğimden beri bu durum var.
Nasıl Crack'ledin? Bunların sorun çıkaracağını sanmıyorum hiç orijinal Windows almadım performansa etkisi yoktu. Ama yine de her zaman orijinal kullanın. Crack'lerken virüs bulaştırmış olabilirsin belki.

YouTube'dan bir video izledim programı indirdim not defteri vs açıldı 1 2 yaptım sonra CMD açtım Windows etkinleştirme kodunu yazdım uygulamayı sildim.
Nasıl crack'LED'in? Bunların sorun çıkaracağını sanmıyorum hiç orijinal Windows almadım performansa etkisi yoktu. Ama yine de her zaman orijinal kullanın. Crack'lerken virüs bulaştırmış olabilirsin belki.

Şimdi virüs olup olmadığını nasıl anlarım? Yardımcı olabilir misiniz bir.

Geri
Yukarı