9500₺ altı laptop önerisi

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Artık okuldaki bilgisayarlar ile uğraşmaktan sıkıldığımdan dolayı öğrenci indirimi de varken uyguna getirmek için genel 8000-8500₺ ancak maksimum rakam ile 9500₺ ve altına bir ürün bakıyorum. Maksat süper bir performans almak değil Visual Studio, Photoshop, Illustrator gibi programlarda sorun çıkarmayacak bir arkadaş arıyorum. Bu bütçede de en iyi performansı verebilecek bir model olursa sevinirim.

Aslında Hackintosh kurabileceğim bir şey olsa çok güzel olurdu ama laptoplarda pek mümkün değil galiba bu.

Artık okuldaki bilgisayarlar ile uğraşmaktan sıkıldığımdan dolayı öğrenci indirimi de varken uyguna getirmek için genel 8000-8500₺ ancak maksimum rakam ile 9500₺ ve altına bir ürün bakıyorum. Maksat süper bir performans almak değil Visual Studio, Photoshop, Illustrator gibi programlarda sorun çıkarmayacak bir arkadaş arıyorum. Bu bütçede de en iyi performansı verebilecek bir model olursa sevinirim.

Aslında Hackintosh kurabileceğim bir şey olsa çok güzel olurdu ama laptoplarda pek mümkün değil galiba bu.

Yanlışım yoksa Türkiye'den montajlanan cihazları kabul ediyorlar onlarda en adi malzeme kullanıyorlar örnegi Casper.

Yanlışım yoksa Türkiye'den montajlanan cihazları kabul ediyorlar onlarda en adi malzeme kullanıyorlar örnegi Casper.

Başvuru şartlarında böyle bir ibare bulunmamakta.

Türkiye'de montajlananlar zorunlu değil buna bakarsak.

r5 5500 veya i5 1135G7 işlemcili bir laptop almalısınız. Bu işlemcilerin dahili GPU ları özellikle iyi.

R5 5500 veya i5 1135G7 işlemcili bir laptop almalısınız. Bu işlemcilerin dahili GPU'ları özellikle iyi.

İkisi arasından bir seçim yapmak gerekirse hangisi daha ön plana çıkacaktır.

Açıkçası laptoplardaki Intel AMD olayı hakkında hiçbir fikrim yok.

İkisi arasından bir seçim yapmak gerekirse hangisi daha ön plana çıkacaktır.

Açıkçası laptoplardaki Intel AMD olayı hakkında hiçbir fikrim yok.
Birinin ekranı 14 inç birinin ekranı 15.6 inç. Tipi hoşunuza gideni alın. Zaten bu fiyata başka seçenek yok. Portlarına da bakın. USB DVD vs.

Sadece şunu belirteyim bu işlemcilerin dahili GPU ları daha üst kodlu işlemcilerden ya daha iyi ya da aynı seviyede.

İyi akşamlar.

Örnek gaming test video 7520 iyi değil. Yukarıda da belirtmiştim.
5500 7520 den en az %30 daha iyi. Farkın %100 e çıktığı bile oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Daha önceki Thinkpad T140 deneyimimden ötürü Lenovo daha mantıklı geliyor. Daha kompakt olması da daha iyi gözümde.

Bu yüzden büyük ihtimalle hafta sonu Lenovo'yu alacağım.

7000 serisi tercih etmek isterdim ancak performansta önemli olduğundan dolayı 7000'e pek yanaşamıyorum.

@655432 RAM yükseltmesi için slot bulunmakta içinde değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı