9500₺ altı laptop önerisi

Son düzenleme:
@655432 lenovonuyu alacaktım ancak stoku bitti ve 12000 civarı ile tekrardan satışa geldi.

Bu paraya şu anda alabileceğim benzer özellikteki HP harici bir ürün bulunuyor mu?

Tekramarkette 9400TL ancak pek güvenemedim. Firma güvenilir midir?

Satıcı hakkında bir şey diyemem. Kullanıcı yorumlarına bakarak karar vermek lazım. Sadece adını duyduğumu/hatırladığımı söyleyebilirim.

Peki bu paraya daha iyi veya bunu alabilirsiniz diyebileceğiniz bir ürün var mıdır?

Hiç sanmam, o zaman da ancak bunları bulabilmiştim :)
Üzülerek söylüyorum ki lenovo'nun stoğu yok... Hp ise 9600 olmuş....

Az çok bakındım ancak bundan daa mantıklı bir ürün gözükmüyor pek.

1701034725346.png

Baktım bakındım 1215U'lu bir şey alayım dedim onlarda da 4 GB RAM olunca pek yanaşamadım. En son bunu 9438TL gibi bir paraya aldım sonuç olarak.

Gelince de vergi indirime başvurup iadesini aldığımda 7940TL gibi bir para gelmiş olacak. Bundan sonrası hayırlısı olsun artık.

Amazon'dan hızlı gelir dedik aldık 4 Aralık nedir ya.

Son düzenleme:
Üzülerek söylüyorum ki lenovo'nun stoğu yok... Hp ise 9600 olmuş....

Az çok bakındım ancak bundan daa mantıklı bir ürün gözükmüyor pek.

Eki Görüntüle 2032414

Baktım bakındım 1215U'lu bir şey alayım dedim onlarda da 4 GB RAM olunca pek yanaşamadım. En son bunu 9438TL gibi bir paraya aldım sonuç olarak.

Gelince de vergi indirime başvurup iadesini aldığımda 7940TL gibi bir para gelmiş olacak. Bundan sonrası hayırlısı olsun artık.

Amazon'dan hızlı gelir dedik aldık 4 Aralık nedir ya.

Kullanım tecrübenizle ilgili birşeyler yazarsanız sevinirim. FPS vs. Epeyce merak ediyorum.

Güle güle kullanın.

Kullanım tecrübenizle ilgili bir şeyler yazarsanız sevinirim. FPS vs. epeyce merak ediyorum.

Güle güle kullanın.

Yani üst seviye oyunlar oynanmaz bunda LoL, düşük ayarlar Diablo4 vs indirir oynarım. Yine de ufak çaplı bir inceleme yapacağım.

Cinebench testinde Single Core performansında 200 puan kadar öndeyken 7520u multi Core'ye geçince 3000 puan fark olması cidden can sıkmadı değil.

Ryzen 7000 serisinden bahsederken böyle bir şey ile karşılaşmak hoş olmadı.

@Shuichi Tatsuo
Hocam kafamı karıştırdınız şimdi oldu mu ya.:)

1215U nun grafik performansı hem r5 5500u dan hem de i5 1135g7 den çok daha kötü değil mi?

Şu an tekrar araştırma yapmadım ama bildiğim kadarı ile 1215U da intel UHD varken 1135g7 de iris xe var.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen..

@Shuichi Tatsuo
Hocam kafamı karıştırdınız şimdi oldu mu ya.:)

1215U'nun grafik performansı hem R5 5500U'dan hem de i5 1135G7'den çok daha kötü değil mi?

Şu an tekrar araştırma yapmadım ama bildiğim kadarı ile 1215U da Intel UHD varken 1135G7 de Iris Xe var.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

Hocam grafik kısmını bilemedim ancak işlem gücü olarak 7520U'dan vs iyi gözüküyordu. Amazon gece siparişimi iptal etmiş komik bir şekilde.

Sonuç olarak 8000'ye aldığım modelin 7320U'lu versiyonunu satın aldım. 256 GB ve RAM upgrade seçeceğini sadece işlemcisi iyi olan Acer'e tercih ettim kısaca.

Ürün geldikten sonra da RAM yükseltmesi yapar kullanırım ürünü.

Geri
Yukarı