9500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9900
O paraya masaüstü toplarsın :)

Belli ki taşınabilir istiyor adam. Neden her konunun altına bu cümle yazılıyor? Masaüstü dese, masaüstü toplarız, belli ki laptop istiyor.
Yakın zamanda indirim olmaz mı?

Bütçenizi 10.500 liraya çıkarabilirseniz eğer, gtx 1660 ti'ye en yakın performans veren laptop budur:

Ayrıca ram sonradan da eklenebilir.

Masaüstü toplayabileceğimi bende biliyorum tabiki az çok bilgim var fakat taşınabilir olması benim için en gerekli özellik.

Belli ki taşınabilir istiyor adam. Neden her konunun altına bu cümle yazılıyor? Masaüstü dese, masaüstü toplarız, belli ki laptop istiyor.

Bütçenizi 10.500 liraya çıkarabilirseniz eğer, gtx 1660 ti'ye en yakın performans veren laptop budur:

Ayrıca ram sonradan da eklenebilir.
Çıkmıyor maalesef. En son buraya çıkartabildim bütçemi.

Hepsiburada da pahalıydı burada ucuzlamış. En mantıklı seçeneklerden biri bu. Ayrıca bu modeli kendim kullanıyorum ve memnunum ama MSI bravo olsa daha iyi olur çünkü Ryzen 7 4800H var.

Hepsiburada da pahalıydı burada ucuzlamış. En mantıklı seçeneklerden biri bu. Ayrıca bu modeli kendim kullanıyorum ve memnunum ama MSI bravo olsa daha iyi olur çünkü Ryzen 7 4800H var.
Dediğiniz gibi 4800H olsa daha iyi olurdu. Bu bütçeye 3. nesil Ryzen akıl karı değil.

Geri
Yukarı