9500 TL sistem toplama

Eki Görüntüle 243653
Sinerji Bilgisayar'da sadece 2 tane GTX 1080TI mevcut 1 tanesi MSI Founder Edition, diğeri ise ASUS Turbo modeli. Biraz araştırırsanız farklı sitelerden daha uygun fiyatlısı bulunabilir. (y)

Öncelikle tercihime diğer arkadaşlardan farklı yaklaşıp tavsiyede bulunduğunuz için teşekkürler.

Önerim Ryzen'dan yana.

Önerinizi sunduğunuz için teşekkürler. fakat sonradan gelen mesajlarda para boşa gitmesin. fanboyluk yapma gibisinden mesajlarda atmışsınız. ilk olarak para benim bunun herhangi birisini ilgilendiriceğini düşünmüyorum. ironiye bakın ki intel işlemci isteyen kişiye fanboyluk yapma diye tutturan arkadaşın resmen illede amd demesi ben pc kullanmaya başladığım günden buyana intel kullandım şuanki sistemimde 4790 var. ve bugüne kadar hiç pişman olmadım sizler kadar bilgim yok. bu tarz bir yaklaşımla gelicekseniz benim açtığım konulardan uzak durursanız sevinirim. illede rencide etmeye çalışıcaksanız bari neden amd seçmeyelim bunu bana öğretmeye çalışabilirsiniz. fanboy fanboy diye bağırmadan önce. bilgim olmadığımı söylediğim halde bu tarz yorumlarla yaklaşmanız (n)

İntel istediğini görmemiştim :/
PSU abartı olmamış bence ama Ryzen alınmalı İntel yerine. Ben bunu öneririm. Sanırım monitör dahil? @GurenB.
Eki Görüntüle 243659
Ekran kartı: Gigabyte Aorus GTX 1080 TI 11GB 352Bit GDDR5X PCI-E 3.0 Fiyatı
Kasa: Corsair Carbide 400C ATX Pencereli Mid-Tower Kasa Fiyatı
Monitör: Acer Predator XB271HKbmiprz 27" 4ms (HDMI+Display) 4K UHD Fiyatı
Aştı mı ki :ıslık:

Monitör almıştım işin aslı şuanki sistemimde monitörü tam anlamıyla kullanamadığım için yeni sistem toplamaya çalışıyorum ama yinede çok teşekkürler önerileriniz için

Arkadaşların AMD ısrarı şu sebepten ötürü; AMD daha yeni bir soket ve daha uzun soluklu gidecektir. Ve AMD piyasayı oldukça etkiledi hem fiyat hem de performans açısından. Bu yüzden AMD tavsiye ediyorlar. Ama şöyle bir durum var ortada AMD de alsan Intel de alsan üst seviye bir sistem olacağı için performans zaten gayet tatmin edici olur. (y)
Not: Beni lütfen yanlış anlamayın Technopat Sosyal Kuralları bir göz atmanızı tavsiye ederim. :)

'Sistem toplama yardım ederseniz sevinirim.' ve bu mesajımı 9500 TL diye düzeltip bana 1 günlük ceza veren moderasyon ekibine teşekkürler ama bu sebepten 1 günlük ceza vermek nedir ? Bu bir şaka ise komik değil ise dahada komik.

Arkadaşların AMD ısrarı şu sebepten ötürü; AMD daha yeni bir soket ve daha uzun soluklu gidecektir. Ve AMD piyasayı oldukça etkiledi hem fiyat hem de performans açısından. Bu yüzden AMD tavsiye ediyorlar. Ama şöyle bir durum var ortada AMD de alsan Intel de alsan üst seviye bir sistem olacağı için performans zaten gayet tatmin edici olur. (y)
Not: Beni lütfen yanlış anlamayın Technopat Sosyal Kuralları bir göz atmanızı tavsiye ederim. :)

Bana direkt bu şekilde söylense durum farklı olabilirdi oturup araştırıp sizlerden de aldığım bilgi neticesinde kararımı verirdim. ama direk buraya gelip fanboyluk yeri değil burası demesi güldürdü

Cezalar yazım hatalarından meydana geliyor genelde. Yani zaten size linkini verdiğim kuralların bulunduğu bölümde başlıkla alakalı durumlarda var. Siz bir göz atın sonra daha dikkatli ve daha güzel bir ortamda olursunuz merak etmeyin.
Not: İlk cezamı aldığımda ben de çok sinir oldum. Şimdi aldığım ceza haklıysa gülüp geçiyorum. :) Ki genelde haklı ceza alıyorum. (y)

Performans açısından amd topladım
Screenshot_20170625-114328.png

Ekran kartını bulursanız normal olanını alabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı