Rehber 9500 TL'den Düşük Fiyatlı Tablet Önerileri

Evet hocam maalesef. Hatta müşteri hizmetlerine bağlanıp böyle bir durum olduğunu söyledim. Gerekli merciler sizinle iletişime geçicek dediler, bir kaç saat sonra gerçekten aradılar fakat yardımcı olamadıklarını söylediler.

99TL'yi alsalar faturada 9499 TL gösterseler olmaz mı? 😞👉👈

Hocam ben Matepad 11 ipe Matepad 11.5 arasında kaldım. Hangisi mantıklı? Ders için kullanacağım. 11 inç olanda kalem üste yapışıyor, 11.5 olanda kablo ile kullanılıyor. 11 alsam işimi görür mü? 8GB RAM 128GB ROM olan modelini alırsam işimi görer mi?

@ItsAllGoodman kaliteli ekran ve daha iyi işlemciyi klavyeli kılıf ile alayım dersen Huawei.

Kafa Google servisi tarafında rahat olsun kalem kutudan çıksın dersen S9 FE.

Matepad 11 2023 üçüncü parti satıcıdan alıp arada kalem parasını çıkartmayı deneyebilirsin.

S9 FE'nin işlemci tarafında tan rakibi 11.5 modeli, Exynos 1380 yaklaşık SD778G ayarında. Bu sefer de Huawei yine ekran ve tasarım özellikleri ile öne çıkıyor.

@ItsAllGoodman kaliteli ekran ve daha iyi işlemciyi klavyeli kılıf ile alayım dersen Huawei.

Kafa Google servisi tarafında rahat olsun kalem kutudan çıksın dersen S9 FE.

Matepad 11 2023 üçüncü parti satıcıdan alıp arada kalem parasını çıkartmayı deneyebilirsin.

S9 FE'nin işlemci tarafında tan rakibi 11.5 modeli, Exynos 1380 yaklaşık SD778G ayarında. Bu sefer de Huawei yine ekran ve tasarım özellikleri ile öne çıkıyor.
Kalemle beraber 8.900 TL'ye geliyor Matepad 11 2023. Ekranlarını deneyimlemediğim için bilgim yok ama 90 Hz'tense 120 Hz almak daha mantıklı geliyor. İkisi de IPS panel zaten.

Mithat hocam 11 inç ile 11.5 inç arasında pek fark var mı?

11 inç daha güncel.

Amazon Buds FE de veriyor tabletin yanında ücretsiz olarak şu anda. Fiyat 10.099 TL. Eğer 9.500 altını görürsem saniyesinde sipariş vereceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı