+972 ve +970 li numaralardan aranıyorum

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Selam millet! Direkt konuya gireyim öncelikle beni dün 970li bir Filistin numarası aradı açmadım. Bu sabah geri aradım bişeyler dedi fakat anlamadım. Sonra Whatsapp’dan ben Usama. Beni siz aradınız. Diye mesaj attı fakat orada numarası +972 idi bende kazara oldu kusura bakmayın yazdım. Tamam yazdı, bir daha da aramadı. Bu bir problem teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hayır sorun teşkil etmez.

Selam millet! Direkt konuya gireyim öncelikle beni dün 970li bir Filistin numarası aradı açmadım. Bu sabah geri aradım bişeyler dedi fakat anlamadım. Sonra Whatsapp’dan ben Usama. Beni siz aradınız. Diye mesaj attı fakat orada numarası +972 idi bende kazara oldu kusura bakmayın yazdım. Tamam yazdı, bir daha da aramadı. Bu bir problem teşkil eder mi?
Bir aralar benide arıyorlardı daha doğrusu herkes aranıyordu Whatsapp üzerinden. Yapılacak en doğru şey telefonu hiç açmamak. Ne için arıyorlar artık bilmiyorum.

Maalesef kişisel verilerimiz ülkece satıldığından dolayı hep yurt dışından aranıyoruz, bir daha aranmamak için çözümü sadece engellemek...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı