9800 GT ile Crysis 3 ve Assassin's Creed 3 oynanır mı?

Nvidia 9800 GT ile normal ayarlarda oynarsın. (Yüksek olmayan) Readyboost teknolojisi oyunlarda hiç bir işe yaramaz. Sadece sistemin hızlı yanıt vermesinde önemli ölçüde yer alır.

Sonunda ! İşte bu yoruma katılıyorum.

Ancak 720p çözünürlükte rahat oynar. Full HD açamaz oyunu. Ayrıca 9800 GT DirectX 11 desteği olmayan bir ekran kartı. Yani neyi savunduğunu anlayamadım m3Rt.

Ancak 720p çözünürlükte rahat oynar. Full HD açamaz oyunu. Ayrıca 9800 GT DirectX 11 desteği olmayan bir ekran kartı. Yani neyi savunduğunu anlayamadım m3Rt.

Merhaba Burak Kardeş...
benimde ekran kartım 9800 GT ve sorun yaşıyorum, forumları karıştırırken yorumunuzu gördüm ve bu konuda bilgisine güvenilebilecek birisi olduğunuzu düşünerek rahatsız etmek istedim, lütfen mazur görün... :redface:
1. SORUN:
Win 7 Ultimate kurdum tüm güncelleştirmeleri yükledim, directx konsolunda directx 11 kurulu görünüyor, hatta ekran kartının bir güncelleştirmesini dahi yükledim ki ikinci sorun burada başladı; ekranım tek renkte donup kalıyor...
2. SORUN:
bu güncelleştirmeyi yüklemezden önce oyunu kurdum (Teknosa dan aldım yani orijinal) ama açmak istediğimde açılacak gibi oluyor; açılış resmi geliyor ama sonra "directx 11 desteği olan bir ekran kartı kullanınız.." vb. bir uyarı veriyor...

aynı ekran kartıyla çok rahat bir şekilde crysis 2 yi oynadım black ops ı da oynadım...
Zaman ayırıp bi tavsiyede bulunursanız çok mutlu olacam... :rolleyes::redface:

Arkadaşım sistemin de söylemiş. Burak arkadaşımız da söylemiş. O ekran kartı DirectX 11'i desteklemiyor. Yanılmıyorsam DirectX 10.1 destekliyor. Yani DirectX 11'i destekleyen ekran kartlarına yöneleceksin. Yukarda Recep ağabey'in tavsiyesi olmuş. Seninde paran kısıtlıysa ondan al. Zaten çok yüksek birşey alamazsın, darboğaz yapar.

Merhaba Burak Kardeş...
benimde ekran kartım 9800 GT ve sorun yaşıyorum, forumları karıştırırken yorumunuzu gördüm ve bu konuda bilgisine güvenilebilecek birisi olduğunuzu düşünerek rahatsız etmek istedim, lütfen mazur görün... :redface:
1. SORUN:
Win 7 Ultimate kurdum tüm güncelleştirmeleri yükledim, directx konsolunda directx 11 kurulu görünüyor, hatta ekran kartının bir güncelleştirmesini dahi yükledim ki ikinci sorun burada başladı; ekranım tek renkte donup kalıyor...
2. SORUN:
bu güncelleştirmeyi yüklemezden önce oyunu kurdum (Teknosa dan aldım yani orijinal) ama açmak istediğimde açılacak gibi oluyor; açılış resmi geliyor ama sonra "directx 11 desteği olan bir ekran kartı kullanınız.." vb. bir uyarı veriyor...

aynı ekran kartıyla çok rahat bir şekilde crysis 2 yi oynadım black ops ı da oynadım...
Zaman ayırıp bi tavsiyede bulunursanız çok mutlu olacam... :rolleyes::redface:
Konu çok geçmeden kilitlenicektir çünkü ölü bir konuyu hortlatmışsınız :) Sorununuzu yeni bir konu açarak belirtiniz. Ayrıca 9800gt dx 10.0 desteklidir. Crysis 3 gibi dx11 isteyen oyunları açamassınız. İsterseniz win8.1 kurun, durum değişmez.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı