990 Pro NVMe SSD çok fark yaratır mı?

5-10 dakika dosya aktarınca bu sıcağa çıkması normal hocam. 80'lere kadar sağlıklı çalışıyor M.2'ler.
Çalışmaya çalışıyor da hocam ekran kartları da 85'e kadar çalışıyor ama sağlıklılık konusu tartışılır. Sizinki de pek sıcak denecek kadar değil ama 990 Pro için o sıkaklıklar kolaylıkla bulunabilir onu kasttetim.

Mantıklı ama işte kullanmak için alıyorum. 😂👍
Ben pişmanlık konusuna değindim ben de olsam geldiği saat takar kullanmaya başlardım :D

Çalışmaya çalışıyor da hocam ekran kartları da 85'e kadar çalışıyor ama sağlıklılık konusu tartışılır. Sizinki de pek sıcak denecek kadar değil ama 990 Pro için o sıcaklıklar kolaylıkla bulunabilir onu kasttetim.
Doğrudur hocam. Sürekli o 60-70 derece arasında çalışması da sorun olacaktır elbette. Normal kullanımda 45-50 derecede çalışıyor. 990 Pro için soğuk bile sayılabilir bu değerler.

Doğrudur hocam. Sürekli o 60-70 derece arasında çalışması da sorun olacaktır elbette. Normal kullanımda 45-50 derecede çalışıyor. 990 Pro için soğuk bile sayılabilir bu değerler.

Yani kendi demir soğutucusu var ASUS anakartın. Belki en iyi kalite pad alıp onu kullanırım. Öyle SSD pedi değiştirip deneyen var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı