9T kapandı ve açılmıyor

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar telefondan hiçbir hata almıyorduk. Şarjı %51'di. Telefonu kapattım ama bir daha hiç açılmadı. Ne şarja tepki veriyor ne de güç tuşuna. Sorunun çözümü nedir?

Teknik servis, kendiniz muhtemelen açamayacaksınız. Umarım garantiniz devam ediyordur.

Yollayacağız bugün. Ama ortada sorun yokken böyle olması. Çok aptalca.

Burada aynı marka ile sıkıntı yaşayanların konularını okudum. En azından onlar hata alıyordu. Bizde hata vermedi hiç güncelleme sonrası ne olduysa oldu.

Yollayacağız bugün. Ama ortada sorun yokken böyle olması. Çok aptalca.

Burada aynı marka ile sıkıntı yaşayanların konularını okudum. En azından onlar hata alıyordu. Bizde hata vermedi hiç güncelleme sonrası ne olduysa oldu.

Dediğiniz hata brick sanırım, ROM atarak düzeltme var ancak sizinki daha çok anakart arızası gibi görünüyor. Aynı telefonu kullanıyorum ancak hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Dediğiniz hata brick sanırım, ROM atarak düzeltme var ancak sizinki daha çok anakart arızası gibi görünüyor. Aynı telefonu kullanıyorum ancak hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Yani inanın bende anlayamadım. Bu telefona bu kadar yüklenmedik. Telefonu güncelleme yaptık ve sadece kapattık sonra hop açılmıyor. Ne yere düşürdük ne bir hata aldık. Yani şimdi de hiç açılmaması çok saçma. Sapasağlam telefonun sadece kapandığı için anakartının arıza vermesi tuhaf.

MTK cihazlarda Brom modda rom atılıyor böyle durumlarda. SD cihazlarda büyük ihtimalle EDL modda rom atılıyor olabilir emin değilim. Ama güncelleme sonrası olduysa anakarttan sorun olacağını sanmıyorum. Servis yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı