A10 7850K Overclock Soğutma Tavsiyesi

DarknessLord

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eğer O.C'de yapacaksanız Akasa Venom veya Hyper 212 Evo almanızı tavsiye ederim, bütçenize bağlı olarak sıvı soğutmada alabilirsiniz.

Dediğim gibi sistemimi yeniliyorum. Bütçem hepsi için 1000 TL idi fakat soğutucusuz 1300 TL ye çıktı topladığım sistem. O yüzden biraz uygun fiyatlı olursa iyi olur herhangi bir para ayıramadım ona :(
O zaman bir süre stock işlemci ile kullanıp daha sonradan kaliteli bir soğutucu alın.

Peki stok fan kullanırken ısınma sorunu çeker miyim yani zarar verir mi ? Overclock yapacağım zaman güzel bir soğutucu alırım öyleyse.
Ben Fx-6100 stock fan ile kullanıyorum ama ısınıyor tabi. Fakat eğer zararı olsa o fanı göndermez Amd :D Bütçenizi ayarlayana kadar rahatlıkla kullanırsınız bir sorun çıkarmaz ses ve ısı dışında.

Ben Fx-6100 stock fan ile kullanıyorum ama ısınıyor tabi. Fakat eğer zararı olsa o fanı göndermez Amd :D Bütçenizi ayarlayana kadar rahatlıkla kullanırsınız bir sorun çıkarmaz ses ve ısı dışında.
Peki aldıktan sonra 1 hafta test edeceğim stok fanı eğer beğenmezsem bakacağız artık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı