Merd

Hectopat
Daha fazla  
Bu videodaki testleri izleyip A10-7860K almaya karar verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LoL'deki her şey full iken aldığınız FPS'yi ben alamıyorum ve sorun olduğunu düşünüyorum.
Sistemim:

İşlemci: A10 7860K
Ekran kartı: R7 Serisi (Dahili)
RAM: 8 GB 2400 MHz
Anakart: Gigabyte F2A68HM-DS2
SSD: 120 GB SanDisk (LoL burada yüklü)
Ayrıca 1024x768 monitörüm, yeni monitör alacağım FHD. İdare kullanıyorum.
MSI Afterburner test yaptım GPU 1 2 3 4 birden 0'a iniyor, bazen 50'ye çıkıyor takılmalar oluyor oyunda. Test yaptım görüntüleri yükledim.
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
Adsız1.png
Adsız.png

BIOS güncellemelerini ve ekran kartı Windows güncellemelerinin hepsini yaptım. Driver Booster full versionu ile tarattım güncelleme yok.
Ayrıca PC başlatılırken BIOS'a girip ekran kartına force yapıp belleğini 2 GB ayarladım.
MHz'yi de 1600'den 2133 MHz'e yükselttim. Fakat FPS hâlâ düşüyor sistemde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı
Bu videodaki testleri izleyip A10-7860K almaya karar verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LoL'deki her şey full iken aldığınız FPS'yi ben alamıyorum ve sorun olduğunu düşünüyorum.
Sistemim:

İşlemci: A10 7860K
Ekran kartı: R7 Serisi (Dahili)
RAM: 8 GB 2400 MHz
Anakart: Gigabyte F2A68HM-DS2
SSD: 120 GB SanDisk (LoL burada yüklü)
Ayrıca 1024x768 monitörüm, yeni monitör alacağım FHD. İdare kullanıyorum.
MSI Afterburner test yaptım GPU 1 2 3 4 birden 0'a iniyor, bazen 50'ye çıkıyor takılmalar oluyor oyunda. Test yaptım görüntüleri yükledim. Eki Görüntüle 283728 Eki Görüntüle 283729 Eki Görüntüle 283730 Eki Görüntüle 283731 Eki Görüntüle 283732 Eki Görüntüle 283733 Eki Görüntüle 283734 Eki Görüntüle 283735

BIOS güncellemelerini ve ekran kartı Windows güncellemelerinin hepsini yaptım. Driver Booster full versionu ile tarattım güncelleme yok.
Ayrıca PC başlatılırken BIOS'a girip ekran kartına force yapıp belleğini 2 GB ayarladım.
MHz'yi de 1600'den 2133 MHz'e yükselttim. Fakat FPS hâlâ düşüyor sistemde.
Ekran kartı alın

IObit ürünlerini önermiyoruz.
Driver Booster yanlış yada eski sürücü yükleyebiliyor. Advanced System Care sistem dosyalarına kadar karışmaya çalıştığı için sistemi yavaşlatıyor.
Sistem bakımı için aşağıdaki konu yeterli olacaktır. Advanced System Care kullanmayın.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

CCleaner alternatif olarak Wise Disk Cleaner öneririm. Kendim kullanıyorum. Basit temizleme için idealdir.

Aşağıdaki rehbere göre League of Legends Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın.
[Çözüm] Windows 10 Fall Creators Update Oyunlarda ve Tam ekranda sorunlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı