A10-7870K Sistem tavsiyesi

Adsız.png

Kardeşim o bulduğun hazır kasada ekran kartı yok. Bence bu sistemi topla DDR4 bir sistem toplamış olursun. HDD, PSU ve kasan olduğu için onları eklemedim. Bu arada 30-40 lira daha çıkabilirsen ekran kartını Asus al, çift fanlı daha performanslı olur. İleride paran oldukça SSD ve 4GB daha aynı bellekten eklersin.

Tamam o sistemi beğendim onu toplicam oyun performansı nasıl olur ve benim PSU almama gerek varmı 300 w mis benimki yanlış yazdim

Evet peki bu sistem Hakkında düşünceleriniz uyumludur bu bilesenlerle oyun pcsi toplicam güzel birsey olsun 1 kere toplicam o yüzden en iyisi hangisi bana soyleyin

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-01-31-00-07-21.png
    Screenshot_2016-01-31-00-07-21.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 131
Tamam o sistemi beğendim onu toplicam oyun performansı nasıl olur ve benim PSU almama gerek varmı 300 w mis benimki yanlış yazdim

Evet peki bu sistem Hakkında düşünceleriniz uyumludur bu bilesenlerle oyun pcsi toplicam güzel birsey olsun 1 kere toplicam o yüzden en iyisi hangisi bana soyleyin

300w yetmez.En az 500W gerekli bu sisteme.

Arkadaslar buna bir bakın ve güncel oyunları acarmi ve performans açısından nasıl uyarmi bana hepsini söyleyin ve uymazsada hangi sistemi toplim siz bana bir tane söyleyin onu toplim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-01-31-00-36-04.png
    Screenshot_2016-01-31-00-36-04.png
    47,1 KB · Görüntüleme: 132
G4400 işlemci içeren öneri gerçekçi olmamakla birlikte, çift çekirdekli işlemcilerin akıbeti net değil. Lütfen yazdığınız ilk mesajı kararınız değiştiğinde bir zahmet değiştirin.1500 lira altı bütçeyle oyun oynamak istiyorsunuz 4460 alsanız işlemci yönünden sıkıntınız kalmaz ama entegre grafik yongası sizi memnun etmeyecektir. 650 tl işlemci 250 tl anakart 250 tl ssd 100 tl de ram desek bu düz hesaptır, bunuda belirteyim. Aldığınız oyun performansı apu ya göre düşük olacaktır bütçenizi arttırmayı yada apu ya yönelmeyi seçebilirsiniz.

G4400 işlemci içeren öneri gerçekçi olmamakla birlikte, çift çekirdekli işlemcilerin akıbeti net değil. Lütfen yazdığınız ilk mesajı kararınız değiştiğinde bir zahmet değiştirin.1500 lira altı bütçeyle oyun oynamak istiyorsunuz 4460 alsanız işlemci yönünden sıkıntınız kalmaz ama entegre grafik yongası sizi memnun etmeyecektir. 650 tl işlemci 250 tl anakart 250 tl ssd 100 tl de ram desek bu düz hesaptır, bunuda belirteyim. Aldığınız oyun performansı apu ya göre düşük olacaktır bütçenizi arttırmayı yada apu ya yönelmeyi seçebilirsiniz.

Çocuk 1200 TL bütcem var demiş sen o işlemci olmaz 650 TL değerindeki I5 4460 al diyorsun.

Adsız.png

Sen en iyisi bu sistemi topla dediğin oyunları çok rahat açar. Ekran kartı işlemcinin içinde R7 ekran kartı var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı