A101 kasa fiyatı ile farklı etiket fiyatı

Aferin sana kasiyere ödettin. Bu gibi durumları bilmeyenler var. O kasasında eksik gözükücek. Hakkını aramak bu değil.

Kaç kere başımıza geldi bu olay. En çok da meyve sebze alışverişinde yaşadık. Etiket fiyatı örnek olarak 2 TL yazıyor kasada 5 TL nasıl oluyor yok etiketi düzeltmemiş falan. Görevli bana o zaman abi/ abla o ürünün fiyatı 2 TL değil 5 TL olacak desin onu nedense demiyor. Kim bilir günde kaç kişiden bu tezgah ile fazla para alıyorlar. Etikette ürün fiyatının kasada değişmesi, fazla ürün geçirmek sorun yok ama alenen dolandırıcılık.

Aferin sana kasiyere ödettin. Bu gibi durumları bilmeyenler var. O kasasında eksik gözükücek. Hakkını aramak bu değil.

Hak aramak tam olarak bu. Etiketleri düzgün yazsınlar ben öğrenciyim babamın verdiği paraya göre hesap makinesinden toplayarak ürünleri alıyorum kasaya geliyorum benim hesapladığım fiyattan fazla olan ürünü görüp ödeyemeyerek rencide olmak zorunda mıyım ben?

Hak aramak tam olarak bu. Etiketleri düzgün yazsınlar ben öğrenciyim babamın verdiği paraya göre hesap makinesinden toplayarak ürünleri alıyorum kasaya geliyorum benim hesapladığım fiyattan fazla olan ürünü görüp ödeyemeyerek rencide olmak zorunda mıyım ben?

Çok akıllı bir öğrenci olduğun belli. Bir kere markette çalış. O zaman görürüm seni. Sistemler sanki düzgün çalışıyor. Hiçbir zaman sistemden etiket doğru çıkmaz eksik çıkar. O eksik etikette genelde değişmeyen etiket oluyor.

Etiket te Geçerlilik tariki 14 Şubat 2022 yazıyor gördünüz mü ?
Fişte 27.03.2022
Emekçilere veya diğerlerine laf eden yok. Küçük hilelerle tırtıklama peşinde oldukları bariz. Çoğu insan çok fazla bir şeyler aldığında fişine doğru dürüst bakmaz. Fiyat geçerlilik gibi numaralarla etiketleri değiştirmiyorlar vs. Bunlarla tartışıcaksınız. Bunlara bağırıcaksınız, bunlarla uğraşıcaksınız başka yolu da yok.
Çok akıllı bir öğrenci olduğun belli. Bir kere markette çalış. O zaman görürüm seni. Sistemler sanki düzgün çalışıyor. Hiçbir zaman sistemden etiket doğru çıkmaz eksik çıkar. O eksik etikette genelde değişmeyen etiket oluyor.
Sen anlamıyon galiba, marketinde cart curt bozuksa bize ne? Bizi ilgilendiren bunun uygulanma biçimi ve tüketici hakkımız. Marketin zartı zurtu ggrrrram umrumuzda değil.

Emekçilere veya diğerlerine laf eden yok. Küçük hilelerle tırtıklama peşinde oldukları bariz. Çoğu insan çok fazla bir şeyler aldığında fişine doğru dürüst bakmaz. Fiyat geçerlilik gibi numaralarla etiketleri değiştirmiyorlar vs. bunlarla tartışıcaksınız. Bunlara bağırıcaksınız, bunlarla uğraşıcaksınız başka yolu da yok.

Sen anlamıyon galiba, marketinde cart curt bozuksa bize ne? Bizi ilgilendiren bunun uygulanma biçimi ve tüketici hakkımız. Marketin zartı zurtu ggrrrram umrumuzda değil.

😂 Komik çocuk umarım bir gün markette işe girersin.

Girersem tüketicinin hakkına saygı duyar işimi yaparım. Baktım sistem berbat beceremiyoruz çıkarım. Keşke denk gelsen kasiyerken.

Sen öyle sanıyorsun. Polyana çocuk. Sen ne kadar dürüst olsanda işini yaptırmazlar. Bunu anlaman çok zor. Büyük konuşma. Mecbur kalırsan bunları hatırla.

Sen öyle sanıyorsun. Polyana çocuk. Sen ne kadar dürüst olsanda işini yaptırmazlar. Bunu anlaman çok zor. Büyük konuşma. Mecbur kalırsan bunları hatırla.
:D crazymurat nickli biri neden sağa sola çocuk diye sallıyor ki :D Tahminen 5 10 yaş büyüğüm senden :D Umarım sen kasiyerken ben müşteri olurum o zaman tartışırız. Hayırlı forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı