A101'de işe başlayacağım

Hocam, eski kasa olan mağazaya denk gelmişsiniz anlaşılan. :)
Hayır dokunmatik sistem hocam yeni güncel sistem bu şekilde klavye sistemide aynı dokunmatik sistemde aynı değişen tek şey görünüş.
Dokunmatik sistemde de kod giriyoruz biz sistem yeni olsa da.

Teşekkür ederim. Peki çalışma saatleri konusunda da bilgilendirebilir misiniz?
Mağazadan mağazaya değişiklik gösteriyor kendimden örnek vereyim.
Sabahçıysam: 08:30 - 16.45
Öğlenciysem: 13:15 - 21:00 "22:00 bulur" akşam her çıkışta paspas atılıyor sen atıyorsun.
Haftada 1 gün izin ve 1 gün full var.
Tam zamanlı isen 08:30 - 21:00
işte yok falancı hasta diye hafta da 2 full çekebilirsin genelde saat olarak geri veriyorlar geç gel içerde saatin var diyebiliyorlar.
Dikkat et para üstlerini düzgün ver açık yapma.
Kasanda para yoksa kasana avans iste.

@Luminous Valentine Sabah 8:30 - 16.45 çalışmak çok iyi, keşke hep böyle olsa. Başka bir konuda A-101'de çalışmış olan bir arkadaş haftada 69 saat çalıştığını söyledi. Full çektiğiniz gün 12.5 saat mi çalışıyorsunuz? 14-15 saat çalıştıklarını söyleyenler de olmuş da internette.

@Luminous Valentine Sabah 8:30 - 16.45 çalışmak çok iyi, keşke hep böyle olsa. Başka bir konuda A-101'de çalışmış olan bir arkadaş haftada 69 saat çalıştığını söyledi. Full çektiğiniz gün 12.5 saat mi çalışıyorsunuz? 14-15 saat çalıştıklarını söyleyenler de olmuş da internette.
Genelde ana kasa sayımı ve banka hazırlamak gibi görevler personel dışı yöneticilerin görevi olduğu için onlar fulle kaldıklarında 13*14 saati bulabiliyor.
Personeller 12-13 saat full çeker tam bilmiyorum ayda kaç saat ediyor toplam.
@NightWist ailem ile kalıyorum. kendi evimiz evet.

Genelde ana kasa sayımı ve banka hazırlamak gibi görevler personel dışı yöneticilerin görevi olduğu için onlar Full'e kaldıklarında 13*14 saati bulabiliyor.
Personeller 12-13 saat Full çeker tam bilmiyorum ayda kaç saat ediyor toplam.
@NightWist ailem ile kalıyorum. Kendi evimiz evet.

Pek ekonomik özgürlük sayılmaz yaptığınız. Ayrı eve çıktığınız zaman maaşınız yetmeyebilir.

Pek ekonomik özgürlük sayılmaz yaptığınız. Ayrı eve çıktığınız zaman maaşınız yetmeyebilir.
Ayrı eve çıkmayacağım babam bizi terk etti zaten annem ve ben yaşamaya devam ediyoruz. Diğer kardeşlerimin evi var. Ben de anneme bakmakla yükümlüyüm ev benim merak etmeyin. Özgürlüğü kazandım. 💚

A101 harca harca bitmez deyip dururum artık. Efendim bu tarihi az kalmış ürünü alır mısınız diye kasada savaş veririm artık:)Sonunda ben de ekonomik özgürlüğümü kazanacağım. Abi para kazanınca yapacaklarımı şimdiden sıraladım.

1. iPhone 14 Plus alacağım.
  2. Dişlerimi yaptıracağım.
  3. Gözlük alacağım.
  4. Lazer ve epilasyon yaptıracağım.
  5. Kardeşimden kıyafetlerimi korumak için kilitli dolap alacağım.
  6. Rahat bir yatak ve baza alacağım.

Ne yaptınız

Yeni konular

Geri
Yukarı