A101'de Satılan Stanley Termoslar

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
A101'de şu anda pek çok Stanley termos modeli indirimde. İhtiyacınız varsa buradan alabilirsiniz. Ancak bu Stanley termoslarda garanti bulunmuyor, bunu göz önüne alarak satın alın.

BİM'de satılanlarda ömür boyu garanti mevcut.

Her ikisinde de ömür boyu garanti yazıyor yanlışınız olabilir mi?
A101'de şu anda pek çok Stanley termos modeli indirimde. İhtiyacınız varsa buradan alabilirsiniz. Ancak bu Stanley termoslarda garanti bulunmuyor, bunu göz önüne alarak satın alın.

BİM'de satılanlarda ömür boyu garanti mevcut.

Her ikisinde de ömür boyu garanti yazıyor yanlışınız olabilir mi?
A101'e termosları getiren distribütör farklı, kendileri garanti sunmuyor. Detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz, ben buradan öğrendim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A101'e termosları getiren distribütör farklı, kendileri garanti sunmuyor. Detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz, ben buradan öğrendim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orasını bilemem tabii ki de,
Garanti yok bulunmuyor yazmışsınız. Ona istinadan birileri tarafından bir şekilde garanti veriliyor benim anladığım kadarı ile.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 526
  • 2.png
    2.png
    93 KB · Görüntüleme: 633
Geçen ay bim'den aldım stanley. iki gün önce kapağı arızalandı sanırım. Kahveyi yapınca patladı. Garantisine ulaştım ürünü yollayın değiştirelim dediler.

A101 sadece bardak olanlar alınır. Diğerlerinin kapağı bozulurda garantiden değiştireyim derseniz büyük ihtimalle para iadesi alırsınız. Ayrıca ömür boyundan kasıt 25 yıldır.

Geri
Yukarı