A21s nasıldır?

Vallahi anlamadım biri açıklasın
(Ciddiyim anlamadım)

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 1.PNG
    1.PNG
    13,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.PNG
    2.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 27
Anladık yanlış yönlendiriyoruz insanlarda zaten irade yok tek bir söze inanıp hemen gidip alacaklar.

:D hocam şu şekilde konuşuyorsunuz ondan sonra kavga çıkartıyorsunuz diyorsunuz.
Benim fikrim diyorsunuz.
Fikirin söylenme tarzı "Realme 7 nedir A21s daha kaliteli" demek midir sizce?
Mesela "bana göre süper AMOLED olmasın performans benim için daha önemlidir" bu bir fikirdir ama Realme 7 nedir A21s her şekilde kaliteli demek yanlış yönlendirmedir. Üstelik bir gerekçe sunmadan bunu söylemeniz daha da sinir bozucu
2Z kullananlar pop-up kamera var diye savunabiliyor telefonu telefonun asıl amacı performans değildir diyebiliyor ama siz sadece A21s kaliteli diyorsunuz gerekçe sunmuyorsunuz ve karşı tarafa sürekli bir suç derdindesiniz.

:D hocam şu şekilde konuşuyorsunuz ondan sonra kavga çıkartıyorsunuz diyorsunuz.
Benim fikrim diyorsunuz.
Fikirin söylenme tarzı ya Realme 7 nedir A21s daha kaliteli demek midir sizce?
Mesela bana göre süper AMOLED olmasın performans benim için daha önemlidir bu bir fikirdir ama Realme 7 nedir A21s her şekilde kaliteli demek yanlış yönlendirmedir.
Fikrimi önemseme o zaman telefonu da alma amacınızı anlıyorum ama uğraşamayacağım.

Fikrimi önemseme o zaman telefonu da alma amacınızı anlıyorum ama uğraşamayacağım.

:D hocam konunun amacı telefon almak için yazmadım buraya A21s i ölümüne savunanların nedeni için çoğu kişi A21s kullanmadığı için direkt size sordum hatta diğer telefonlardan ayıran özellik ne diye anlamıyorsunuz ya.
Ben senin fikrini önemsemem bu konuyu okuyan biri önemseyebilir ama sana neden senin fikrini önemsemem gerek diye soruyorum bir gerekçe sunmadan savunuyorsun konuya yardım etmek istiyorsan en baştan sorduğum soruyu cevapla A21s in kendi fiyatındaki telefonlardan ayıran en önemli özelliğini söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı