A34 mü iPhone 11 mi daha iyi?

İkisi karşılaştırılabilecek cihazlar değil hocam, cihaz yeni olduğu için şu anlık bir sorun yaşamıyorsunuzdur ancak birkaç ay içerisinde kasma/donmalar illallah ettirecektir.

A34 o kadar kötü bir cihaz değil, Dimensity 1080 gayet güzel SoC

Konunun amacını anlamadım açıkçası iPhone 11e yükseltmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer öyle bir düşünceniz var ise vazgeçin çünkü iPhone 11 fiyatını hak eden bir telefon değil.
hayır hangi telefon daha iyi diyorum 11 mi daha iyi a34"mü daha iyi diye bahsediyorum.

Hayır hangi telefon daha iyi diyorum 11 mi daha iyi A34"mü daha iyi diye bahsediyorum.

Çoğu kişi 11 demiş ama bence A34 daha iyi epeyden bir baktimda 120Hz süper AMOLED ekranı yeter.
Hem ekran hem batarya hem Hz hem çözünürlük A34 ezmiş.
Kamera ve oyun performansı 11 daha iyidir ancak 11 ile ne kadar oyun oynayabilirsin onu bilmem artık 😄

Çoğu kişi 11 demiş ama bence A34 daha iyi epeyden bir baktimda 120Hz süper AMOLED ekranı yeter.
Hem ekran hem batarya hem Hz hem çözünürlük A34 ezmiş.
Kamera ve oyun performansı 11 daha iyidir ancak 11 ile ne kadar oyun oynayabilirsin onu bilmem artık 😄
İnsanlar telefonu oyun için mi alıyor? Ekran dışında üstün yanı yok A34 gibi çöple 11 karşılaştırmak boş iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı