iPhone 11'den A34'e geçilir mi?

serumaa

Zeptopat
Arkadaşlar öğrenci indirimi kampanyası ile Samsung A34 ve bu Tab A7 Lite 11.878 TL'ye geliyor sizce alınır mı? iPhone 11'den geçiş yapacağım iPhone 11i para lazım olduğu için satmam gerekiyor. 7K nakit bana kalıyor sizce mantıklı mı?

Arkadaşlar öğrenci indirimi kampanyası ile Samsung A34 ve bu Tab A7 Lite 11.878 TL'ye geliyor sizce alınır mı? iPhone 11'den geçiş yapacağım iPhone 11i para lazım olduğu için satmam gerekiyor. 7K nakit bana kalıyor sizce mantıklı mı?
Mecbursan geçiş yapabilirsin ama imkanın varsa S20 FE bakmanı öneririm.
A34'e geçiş yaparsan downgrade yapacağının farkındasındır, sadece kamera ve ekran artısı olur.

@serumaa ben en az S20 FE'ye geçmenizi tavsiye ederim. Çünkü A34'e geçerseniz işlemci ve kamera kısmında eski flagship'ten yeni mid-range cihaza geçiyorsunuz. Bu da ciddi downgrade demek.
S21/20 FE olmadigi sürece geçmenizi tavsiye etmem.
evet s20fe de aklımda aslında ama 0 s20fe 11.500 tl ve güncelleme desteği biten bir telefon güncelleme manyağı değilim elbette ama a34 daha çok parasını hakeden bir cihaz gibi geliyor

Mecbursan geçiş yapabilirsin ama imkanın varsa S20 FE bakmanı öneririm.
A34'e geçiş yaparsan downgrade yapacağının farkındasındır, sadece kamera ve ekran artısı olur.
s20 fe telefonu da aklımdaydı ama baya bi araştırdım ve artık s20fe yerine s21 fe öneriliyor. ona da bütçem yetmiyor

Arkadaşlar hiç bir şekilde oyun oynamıyorum sadece günlük kullanım bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı