A34'ten iPhone 11'e geçilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba, iPhone'a geçmeyi düşünüyorum. A34'ten iPhone 11'e geçsem pişman olur muyum?

1 bilemedin 2 seneye ölü bir telefon olacak bende var şahsen önermem ileriye dönük daha iyi telefonlar var.

Hocam geçilir ama uzun vadede pişman edebilir. Iphone 11 çıkalı 4 yıl oldu, desteği birkaç yıla bitecek. Önerim para biriktirip veya çalışıp iphone 13 almanız, sorunun cevabı ise geçilir ama uzun vadede üzer.

Sunucudaki iPhone fobisi olan androidi allah bilmiş kitle geçilmez diyerek seni yağmura tutacak lakin iOS yazılımını seviyorsan kaçırma senin yerinde olsam geçerdim.

Sunucudaki iPhone fobisi olan Android'i Allah bilmiş kitle geçilmez diyerek seni yağmura tutacak lakin iOS yazılımını seviyorsan kaçırma senin yerinde olsam geçerdim.

IOS'a geçicekse iPhone 11 le geçmesin en azından iPhone 13 olabilir.

Sunucudaki iPhone fobisi olan androidi allah bilmiş kitle geçilmez diyerek seni yağmura tutacak lakin iOS yazılımını seviyorsan kaçırma senin yerinde olsam geçerdim.
IOS yazılımı cok farkliymis gibi konusmayin ikiside inanilmaz benzer. IPhone kullandim senelerce Androide alismam 2 gun sürdü. macOS vs Windows gibi buyuk bir fark yok arada.

Geri
Yukarı