A34'ten iPhone 11'e geçilir mi?

Peki iPhone 12? Bu arada bir yandanda S22 düşünüyorum.

iPhone 13 yeni aldım öneririm iPhone 11 son yenilik güncellemesini aldı sonrası güvenlik güncellemesi olacaktır o da fazla uzun sürmez iPhone 12 bir çok sorun olduğunu duymuştum o yüzden almadım. Eğer maddi durumun yeterli ise iPhone 13 al

Peki iPhone 12? Bu arada bir yandanda S22 düşünüyorum.
S22 gibi bir tercihiniz varsa onu alın derim. İphone 12'de güzel ama oda 3 yıl önce çıktı. Burada biraz sizin tercihiniz. İphone 12 mi daha ağır basıyor yoksa S22 mi?

Bence iPhone için 13'ten aşağısı, Samsung için de (amiral gemisi) S22'den aşağısına geçilmez.

iPhone 12 ya da S22'ye geçsem ikisi de eşit süre götürür bence iPhone 12 düşünüyorum şu anlık.

iPhone 13'ten aşağısı alınmaz. S23 FE bakmanızı öneririm.

S23 FE hiç düşünmüyorum S22'nin işlemcisi S23 FEnin işlemcisine bin basar ve telefon konusunda en önemsidiğim şey işlemci.

S23 FE hiç düşünmüyorum S22'nin işlemcisi S23 FEnin işlemcisine bin basar ve telefon konusunda en önemsidiğim şey işlemci.
İşlemci kısmında pek fark yok. Batarya hariç tüm konularda S22 daha önde. Eğer ortalama 5 saat ekran süresi bana yeter diyorsanız S22 almanızı öneririm. iPhone 12 artık alınmaz.

Geri
Yukarı