Çözüldü A4Tech hareket etmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, A4Tech var ben de bayağı sağlamdır bilirsiniz. Oyun oynuyordum bir anda mouse hareket etmemeye başladı ama bu sağ tık, sol tık, ortadaki scoll tuş çalışıyor. Mouse imleci hareket etmiyor, Mouse'yi çeviriyorum ama tepki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
A4Tech'mi sağlam? İki tane klavye mouse setini kullandım. Hiç memnun kalmadım. Hep takılırdı. Sensörleri kötü. Farelerinden çok çektim. Senin farenin vakti gelmiş galiba.
Vaktinin gelmesi pek ihtimal değil, zira mouse pek eski sayılmaz. A4Tech'i eskiler bilir normalde çok sağlam bir mousedir.

Vaktinin gelmesi pek ihtimal değil, zira mouse pek eski sayılmaz. A4Tech'i eskiler bilir normalde çok sağlam bir mousedir.

Eskiden kullanıyordum zaten. İki kere aynı seti aldım. Malzeme kaliteside pek tatmin etmiyordu beni. Aldığım ikinci seti 1 yıl kullanamadım zaten.

A4Tech ben de kullandım ama hiç memnun kalmadım. Bence fan boy olmaya gerek yok bir firmaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşla alakası olduğunu düşünmüyorum çift tıklamalı olan modelini kullandım. İsmine gidip baktım şimdi OP-620-D ve rezalet bir mouse idi. Ne sensörü iyi ne hissiyatı iyi. Yani bir şeyi deneyim etmenin yaşla alakası ne onu anlayamadım. 30 yaşında olsam çok iyi deneyimlemiş falan mı oluyorum? Daha iyi mi geliyor hissiyatı?
Fan boyluk bir olayı yok, zamanında yıllarca kullanılan faredir ve uzun süre götüren bir mouseydi. Ayrıca her şey bitti de buna mı takıldık şimdi?

Ben 5-6 yıl önce dediğim gibi kullandım ve o zaman için çok kötüydü. Uzun ömürlü olma konusunda haklısın ama hiçbir şeyi iyi hissettirmiyordu mouseın.

A4Tech çok eski ve kaliteli bir markadır. Aynı zamanda rakiplerine göre daha uygun fiyatlıdır.
Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, CMD'yi "yönetici olarak çalıştır" seçeneği ile açın. Açılan pencereye SFC / scannow yazıp enter tuşuna basın. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin.

A4Tech çok eski ve kaliteli bir markadır. Aynı zamanda rakiplerine göre daha uygun fiyatlıdır.
Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, CMD'yi "yönetici olarak çalıştır" seçeneği ile açın. Açılan pencereye SFC / scannow yazıp enter tuşuna basın. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin.
İşte demek istediğim buydu, lakin arkadaşlar anlayamadı. Benim sorunum çözülde de şimdi markaya takıldık.

A4 Tech x87 kullanıyorum 2 yıldır, bozulsa da yeni fare alsam diyorum. Bozulmuyor. Acayip sağlam. Kaç defa yere düştü kaç defa kablosu sıkıştı bana mısın demiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı