A52 Kronik Problemli

merteknn

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 | Ryzen 7 5800H | RTX 3050 85 Watt | 16 GB 3200 Mhz RAM | WD SN530,SN570 1.5 TB SSD | 120 IPS PANEL.
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Birçok forumda gördüğüm kadarıyla aynı zamanda elimdekinin de bana verdiği yetkiye dayanarak Samsung Galaxy A52 kronik sorunludur diyorum. İlk aldığımda böyle bir sorun yoktu ama şimdi bende de olmaya başladı.

1. Kronik sorunu nedir?
Ses açma-kapatma tuşu ile telefonu kapatma tuşu arasındaki boşluk tam yapışmamış ve bastırırsanız ses yapıyor göçüp geri çıkıyor. Bendeki o kadar fazla değil arada olmuyor bile ama böyle bir sorum var.

2. Kronik sorunu nedir?
Telefonun tam ortasına bastırırsanız arkası azıcık içeriye doğru göçüyor. Yani bataryanın üstü boş. Arka kapağın kalitesizliğiyle beraber içeri göçme yapıyor.

Telefonun Performansı nasıl?
10/10 Gerek işletim sistemi, gerek OneUI gerek güncellemeler harika her şey. Kameralar mükemmel. Parmak izi okuyucu yavaş.

Kısacası:
Hardware = x
Software = Mükemmel

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar bir "sorun" değil çünkü ciddi bir problem yaratmıyor eski iPhone'larda da ekran bükülebiliyordu mesela bu birçok telefon ve tablette olan bir durum.

Almayı düşündüğüm ve en çok içime sinen telefondu tüh ya. Bayağı bir sıkıntı şikayet okuyorum bu telefon hakkında. Xiaomi grubunu da almak istemiyorum. Hoşuma gitmiyor. Başkada tam bana göre dediğim bir telefonda yok ya da içime en çok sinen diyelim. Bakalım ne yapacağız.

Almayı düşündüğüm ve en çok içime sinen telefondu tüh ya. Bayağı bir sıkıntı şikayet okuyorum bu telefon hakkında. Xiaomi grubunu da almak istemiyorum. Hoşuma gitmiyor. Başkada tam bana göre dediğim bir telefonda yok ya da içime en çok sinen diyelim. Bakalım ne yapacağız.

Ne tür yorumlar okudunuz?
Bence alınabilecek en iyi fiyat/performans telefonu Huawei'den 2 telefon aldım ikisinde de donmalar kasmalar oluyordu sürekli Xiaomi de öyle problemler yaşamadım fakat Samsung'un S3 modelini hatta DUOS adında ara modellerini bile kullandım kaç sene önce hiçbir problemi yoktu.

Mükemmel bir telefon. Çok sıkıntı yaratmaz. Bazıları diyor ay IP sertifikası gider. Giderse gitsin deznizde mi kullancaz telefonu? Alınır telefon. İmkanınız var ise biraz daha bekleyin.
A52 alma hayalim hem nakti hem keyfi kaçtı (olmayan parayla almacalar)
Peki A52 yine de alınır mı? @merteknn
Alınır kesinlikle.
Peki A52 yine de alınır mı? @merteknnben
Bende siyah rengi var. Parmak izi ve leke tutuyor. Arka kapak kalitesi rezalet. Şey gibi Pürüzsüz A4 kağıdı gibi. Çok garip bir hissiyatı var.
Peki A52 yine de alınır mı? @merteknnben
Bende siyah rengi var. Parmak izi ve leke tutuyor. Arka kapak kalitesi rezalet. Şey gibi Pürüzsüz A4 kağıdı gibi. Çok garip bir hissiyatı var.

Son düzenleme:
Ne tür yorumlar okudunuz?
Bence alınabilecek en iyi fiyat/performans telefonu Huawei'den 2 telefon aldım ikisinde de donmalar kasmalar oluyordu sürekli Xiaomi de öyle problemler yaşamadım fakat Samsung'un S3 modelini hatta duos adında ara modellerini bile kullandım kaç sene önce hiçbir problemi yoktu.

Ekseriyetle kasa ile ilgili sorunlar telefonun tuşlarının olduğu bölümde oynama ve ses yapma gibi. Yukarıdaki arkadaşın yazdığına benzer şeyler. Bir videoda ise telefonun sol tarafı resmen ayrılmış gibi oynuyordu. Benim çok gözüme batan şeyler bunlar.

Ekseriyetle kasa ile ilgili sorunlar telefonun tuşlarının olduğu bölümde oynama ve ses yapma gibi. Yukarıdaki arkadaşın yazdığına benzer şeyler. Bir videoda ise telefonun sol tarafı resmen ayrılmış gibi oynuyordu. Benim çok gözüme batan şeyler bunlar.
Şahsen bende öyle değil. Fark edilmiyor bile bendeki ama telefonun arka kapağı rezaler ötesi bir kalitede. Telefon çok ısınmıyor. Oyun oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı