A52 vs. Reno 4

kad1rb

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Daha dün akşam bir konu oluşturmuştum kafamda birkaç telefon modeli vardı, daha sonradan tavsiyeler üzerine Oppo Reno 4'e baktım ve düşündüğüm tüm modellerden daha çok beğendim ve kafama yattı. Fakat bu sefer de satın almadan önce A52'yi gördüm birkaç yerde ve 90 Hz ekran yenileme hızı, süper AMOLED ekranı olması, 500 MAh'de olsa daha fazla bataryası olması vs. daha da iyi bir telefon olduğunu gördüm. Fakat sorun şu ki henüz satılmıyor halbuki Mart ortası gibi satışa çıkacak denmiş sanırım. Çıktıysa da az çıkmıştır çünkü şu an satılmıyor, sadece bir N11'de 2 farklı satıcıda mevcut fakat Vatan Bilgisayar, MediaMarkt, Amazon gibi yerlerde satılmıyor. Merak ettiğim şu; benim için önemli olan hızı kamerası ve kullanımı. Çok fazla oyun oynamıyorum ama yine de 90 Hz ekran cezbediyor. A52 beklenmeli mi? Ne zaman satışa çıkar ve tahminen fiyatı ne olur acaba?

A52: https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a52.html

Reno 4: https://www.epey.com/akilli-telefonlar/oppo-reno-4.html

A52 ortalama 3800-4000 TL olacaktır. Eğer farkı verebiliyorsanız A52 daha mantıklı. Ancak reno 4 de kötü bir telefon değil. Beklemek istemiyorsanız reno 4 de gayet iyi.

Dolar artarsa fiyat artabilir.

A52 ortalama 3800-4000 TL olacaktır. Eğer farkı verebiliyorsanız A52 daha mantıklı. Ancak reno 4 de kötü bir telefon değil. Beklemek istemiyorsanız reno 4 de gayet iyi.

Dolar artarsa fiyat artabilir.
Valla öyle bir telefon için beklenebilir ya şu anda P10 Lite kullanıyorum 2017 yazından beri artık şarjı olsun kullanımı olsun zar zor idare etmeye başladı ki hatta su gibi gitmeye başladı desem yeridir. Yine en aşağı 3.5-4 sene kullanacağımı varsayarak kesinlikle fiyat farkını veririm bekleyebilirim de ama acaba ne zaman çıkar, çok uzun süreceğini sanmıyorum fakat yine de tabi hiç emin değilim...

Vallahi öyle bir telefon için beklenebilir ya şu anda P10 Lite kullanıyorum 2017 yazından beri artık şarjı olsun kullanımı olsun zar zor idare etmeye başladı ki hatta su gibi gitmeye başladı desem yeridir. Yine en aşağı 3.5-4 sene kullanacağımı varsayarak kesinlikle fiyat farkını veririm bekleyebilirim de ama acaba ne zaman çıkar, çok uzun süreceğini sanmıyorum fakat yine de tabii hiç emin değilim...

Ben de net bir şey söyleyemiyeceğim. Ancak mayıs başında gelir gibi.

Hocam, dediğiniz yerlere de gelecek ama telefon ortada yok hiç. Eğer A52 kafanıza yattıysa bekleyin derim. Çünkü ekran ve kamera sizin için önemliyse verdiğiniz paraya değecek bir cihaz. @qGhosT'tun dediği fiyatada olur. Samsung web sitesinden ya da teknoloji mağazalarından o vakit alabilirsiniz. N11'deki satıcı, Allah'ın emri, her gün en az biri soruyor buradan alınır mı diye ve cevap ise: Bilmiyoruz :(

Geri
Yukarı