A54 alınır mı?

Bütçe
15000-17000
Honor 90 fatura ile alabiliyor musunuz hocam.

Vallahi hocam Honor 90 seçersem MediaMarkt üzerinden de denerim şansımı. Sadece A54 ile farklarını merak ediyorum.

X6 pro ya bakın hocam 8 256 versiyonu 16bin civarında 12 512 19bin falan a54 tende gt2 dende s21fe dende çok daha güçlü 1 ay önce çıktı kamerası için ama pek bişey söyleyemem.

X6 Pro'ya bakın hocam 8 256 versiyonu 16bin civarında 12 512 19bin falan A54 tende GT2 dende S21FE dende çok daha güçlü 1 ay önce çıktı kamerası için ama pek bir şey söyleyemem.

Hocam özellik bakmak için epey üzerinden baktım 20k neredeyse.

Hocam S21FE kullanıyorum batarya öyle denildiği kadar rezalet değil mobil veri kullanımında 6 saat Wi-Fi'de ise 7 saat ekran süresi veriyor(120Hz adaptif parlaklık açık).kamera olarak cihaz güzel iş çıkarıyor bence sadece gece çekimi biraz kötü. Eğer bütçe çıkabiliyorsanız S22'de alabilirsiniz kamera işlemci olarak daha üstün batarya olarak daha küçük gözüksede S21feye göre yarım saat, bir saat daha fazla ekran süresi veriyor.

Realme GT2 almayı çok düşündüm. Fakat cihaz artık üretilmiyor biraz eskimiş. Zaten teknoloji marketlerinde yok. Bende Samsung baktım. A54 256 GB veya S21 FE 128 GB alacağım sanırım. Turkcell hattın faturasına ek ödemeli alıyorum. Hangisini seçmeliyim emin değilim. Hafıza olarak önde olduğundan A54 tarafındayım. Başka iyi markalardan önerileriniz varsa değerlendiririm.
Kesinlikle S21FE. S serisi her zaman daha iyidir. Karşılaştırmada da görebilirsiniz işlemcisi vb daha iyi ama S21FE SnapDragon versiyonu almanız daha iyi olur daha fazla bütçeniz varsa, yoksa Exynos da olur.

Vallahi hocam Honor 90 seçersem MediaMarkt üzerinden de denerim şansımı. Sadece A54 ile farklarını merak ediyorum.

Hocam Honor 90 kağıt üstünde çok iyi duruyor ama bir sorun çıktığında desteği Samsung kadar iyi mi bilmiyorum.

Kesinlikle S21FE. S serisi her zaman daha iyidir. Karşılaştırmada da görebilirsiniz işlemcisi vb daha iyi ama S21FE Snapdragon versiyonu almanız daha iyi olur daha fazla bütçeniz varsa, yoksa Exynos da olur.

Hocam A54 ile performans olarak çok fark yokmuş. Hafızadan dolayı A54 256 şu an önde benim için.

Hocam Honor 90 kağıt üstünde çok iyi duruyor ama bir sorun çıktığında desteği Samsung kadar iyi mi bilmiyorum.

Huawei destekten yardım alınıyorsa problem değil. Huawei servisi Ankara için güzel.

Hocam Xiaomi'nin kendi sitesinde var 8 256 16bin küsur 12 512 19 küsur

Hocam ama internet üzerinden alamam. Ya faturaya ya da MediaMarkt üzerinden alırım.

@Kaan Diktaş @FA5 Honor 90 ile A54 performans ve kamera olarak ne fark oluşturur?

Yeni konular

Geri
Yukarı