A9 9425 Radeon 530 sistem GTA V'i kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Sistemim:

AMD A9 9425 3.1 GHz.
Radeon 530 2 GB.
6 GB RAM.

Hocam yüklemeyin aynı sistem 16 GB RAM var bende. Oyuna girerken CPU yetersiz olacaktır diye uyarı verdi. Binalar filan siz araba sürdükçe yükleniyor. M.2 SSD vardı 1 saatte hikaye modu açılıyordu. Online nı hiç denemedim sizin yerinizde olsam yüklemem bu sistem CS:GO'yu 1024x768p 60 FPS zor oynatıyor.

Son düzenleme:
Bu sitelere cidden inanmıyorsunuz değil mi?

Bizzat o işlemciye ve o GPU'ya sahip bir sistem kullandım. Emin ol beslemiyor doğru düzgün.

2 kat nm farkı var ama unutma 11. nesile kadar tam tersi durumda da mm farkı vardı. Intel besleyemiyor dendiğini duymadım. Tamam işlemciyi bilmiyorum ama soğutması iyi olduğu müddetçe sıkıntı olmaması gerekiyor.

2 kat nm farkı var ama unutma 11. nesile kadar tam tersi durumda da mm farkı vardı. Intel besleyemiyor dendiğini duymadım. Tamam işlemciyi bilmiyorum ama soğutması iyi olduğu müddetçe sıkıntı olmaması gerekiyor.
Kullandığım cihazın soğutması gayet iyiydi, çünkü bu CPU ısınan bir CPU değil. Çünkü güçlü değil bu kadar basit. Çok yetersiz bir APU'dan bahsediyoruz 7200U ile karşılaştırılması bile hata.

Bu kanalda incelemesi var. Arkadaşın dediği doğru besleyemiyor. Ama GPU kullanımında yüksek yine. İkisi de tam kullanımda.
Kullandığım cihazın soğutması gayet iyiydi, çünkü bu CPU ısınan bir CPU değil. Çünkü güçlü değil bu kadar basit. Çok yetersiz bir APU'dan bahsediyoruz 7200U ile karşılaştırılması bile hata.

Geri
Yukarı