Abartıldığı Gibi Bir Ekonomik Kriz Olmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuna bakın arkadaşlar :D ki o zaman ekonomi şu ankinden kat kat daha iyiydi.

Adsız.png

Devlete kimse saldırmıyor dostum sen önce devlet hükümet ayrımını yap. Devlet zaten halktır. Devlet ilelebet kalır hükümetler değişir.

Bugün biri bana mesaj attı.

"Aynen şunları yazdı. Ekonomi çok iyi siz ne anlarsınız ki zaten. Kemal'in yalakaları. Reise canımız feda. Bizim aile de eşim ve ben dahil olmak üzere kız çocuklarım da dahil 10 kişi seve seve reise canımızı vermeye hazırız. Reise feda olsun. "

Bunlarla hiçbir şey yapamayız biz.

Kıyrıtık bir PC için mağaza mağaza taksit diye gezer ama lafa gelince herkesin elinde iPhone var der :D Üstelik yardıma ihtiyacı olduğunu da belirtmiş mesajda :D Madem ekonomi iyi ne diye para istiyorsun forumdan he?

Adsız.png

Tamam anladık. Tamam en çok ampule sen tamam.

Eskiden 2000 lira olan sistem bugün olmuş 12 bin lira geliyor millet 8 bine sistem topluyor diyor. Sen sokak röportajına falan çıkma geleceğin dayı adayı.

Kıyrıtık bir PC için mağaza mağaza taksit diye gezer ama lafa gelince herkesin elinde iPhone var der :D üstelik yardıma ihtiyacı olduğunu da belirtmiş mesajda :D madem ekonomi iyi ne diye para istiyorsun forumdan he?

Eki Görüntüle 1712929

Ben böyle insanları görünce anında engelliyorum zaten. Kendine bir şey alamıyor ama hala ekonomi iyi herkesin elinde iPhone var üstün de şişme mont var diyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı