Abartıldığı Gibi Bir Ekonomik Kriz Olmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Twitter de olan trol kitle buraya da gelmiş, onlar o zaman da yarım ekmek karşılığı savunmaya devam ederler.

Hocam TOGG reis bile ücretsiz TOGG alamayınca böyle oldu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır hocam zengin M.2 kullanıyor fakir HDD SSD yok ortada.
Neredeyse herkes M.2 kullanıyor şu an. Konulara bakıyorum, herkes M.2 önerisi istiyor. Herkes en güncel anakartları kullanıyor. Şu anda bana burada ecir yaparak ekonominin kötü olduğunu söyleyen bir kişinin imzasında da GTX 1650Ti yazıyor. Yani ben söyleyecek söz bulamıyorum. Muazzam bir paradoks.

Neredeyse herkes M.2 kullanıyor şu an. Konulara bakıyorum, herkes M.2 önerisi istiyor. Herkes en güncel anakartları kullanıyor. Şu anda bana burada ecir yaparak ekonominin kötü olduğunu söyleyen bir kişinin imzasında da GTX 1650Ti yazıyor. Yani ben söyleyecek söz bulamıyorum. Muazzam bir paradoks.
Ülkedeki 80 milyon insanla formdaki 50 kişiyi eşit kılıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2 senedir sık sık ortaya sürülen bir iddia var: "Türkiye'de muazzam derecede büyük bir ekonomik kriz olduğu ve herkesin 'aç' olduğu" iddiası. Şahsen, ailemle birlikte alışverişe çıktığımda yahut yolda sokakta birilerini gördüğümde hiç kriz yaşıyorlar gibi görünmediklerini düşünüyorum. Birçoğunun elinde iPhone 13 ve türevleri var. Keza kıyafetler de öyle, herkes en kaliteli şişme montları, jeanleri alıp sokağa çıkıyor. Bence muhalif olsun olmasın belli bir kesimin tuzu gayet kuru.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Hahahahahaa :D Ya kardesim; biraz araştır, kitap oku. Gülünç duruma düşürüyorsun kendini.

10 sene önce çıkan oyunu oynayamıyorum, babamın emekli maaşı yetmediği için zar zor çalışıyor siz hala ekonomi iyi diyorsanız psikiyatriye görünmelisiniz. Ekonomi berbat, yönetim berbat, baştaki ar*p.

Cahillik çok zor arkadaşlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı